Proč vyrazit na konferenci WEBEXPO 2014?

WebExpo_2014_-_2014-07-28_01.25.08

Konference WEBEXPO představuje velký pojem – každoročně se zde scházejí profesionálové z řad developerů, webdesignérů a manažerů z celé Evropy. WEBEXPO 2014 je zároveň největší akcí ve střední Evropě, na které se letos sejde více než 1400 profesionálů ve svém oboru. Letošní ročník bude výjimečný – celý prostor konference se totiž přesune do 7 různých míst, která jsou ovšem velmi blízko sebe. Na všechny účastníky čeká nesmírně nabitý program, který je rozprostřen do tří dnů. Na co se tedy můžete těšit?

Akce se uskuteční již 12. – 14. září

Letošní WEBEXPO 2014 již klepe na dveře – celá akce startuje již v pátek 12. září, do začátku tedy máme již pouhé dva týdny. Nezapomeňte si vyhradit celý víkend, WEBEXPO 2014 končí až nedělním odpolednem. Místem dění je hlavní město Praha, celá akce se odehraje v centru kousek od Václavského náměstí.

webexpo 2014-4

Bohatý program s 80 přednáškami a známými řečníky

Celá akce letos čítá 80 zajímavých přednášek, na kterých se vystřídají odborníci z celého světa. Nebudou zde chybět například taková jména, jakými jsou David Whittle (Spotify), Marek Ethan Trostler (Google), James Waldrop (Twitter) nebo třeba Filip Hráček z Googlu. Celá akce odstartuje již pátečními Workshopy, následující dny jsou pak nabité skvělým programem a na návštěvníky čeká také více než 40 hodin diskuzí. Ti, kteří neovládají angličtinu, se nemusí obávat – více než polovina přednášek je v češtině a zahraniční řečníci budou tlumočeni do češtiny.

webexpo 2014-3

 

Pořadatelé samotné konference slibují, že vše zásadní pro webové profesionály na akci WEBEXPO 2014 zazní. Program byl pečlivě vybírán dlouhou dobu a měl by tedy naplnit každého návštěvníka. Celý program se nachází na oficiálních webových stránkách.

webexpo 2014

WEBEXPO 2014 je rozprostřeno do 7 míst, která jsou na dosah

Obrovské množství profesionálů a návštěvníků by se nepodařilo rozumně vměstnat do jednoho místa, a tak se organizátoři rozhodli, že bude celý program rozdělen do více míst. Praktická mapa ukazuje 7 míst, která nabídnou všechny důležité body programu a zároveň jsou od sebe vzdálena maximálně 5-6 minut chůze.

webexpo 2014-2

Hlavní přednášky se odehrají v Lucerně. Světozor nabídne zejména kontroverzní témata a peprné diskuze. Divadlo Bez zábradlí hostí praktické přednášky a workshopy, v České spořitelně a Cevro Institutu budou řešena témata v užším kruhu (skupiny do 100 návštěvníků). Era svět bude představovat spíše oddychovou zónu a Wayra bude hostit Startup Stage.

Vstupenky již nyní v prodeji

S nákupem vstupenek rozhodně neotálejte – do 7. září je možné zakoupit standardní vstupenku s cenou 3000 Kč bez DPH. Od 12. 9. bude již cena o 500 Kč dražší. Celková cena vstupenek je oproti minulému ročníku o poznání nižší, což z velké části způsobila absence oběda. Organizátoři akce snížili cenu vstupenky na minimum, aby byla přístupnější více firmám a návštěvníkům.

Vše důležité se dozvíte na oficiálních stránkách akce WEBEXPO 2014.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)