TOPlist

Tato chytrá zásuvka Shelly umí měření spotřeby. Koupíte ji za hubičku

shelly zásuvka měření spotřeby sleva
  • Shelly má ve slevě svou zásuvku s měřením spotřeby
  • Můžete ji ovládat i hlasem skrz Google Asistenta či Alexu
  • Podporuje také automatickou regulaci osvětlení

Pokud rádi nakupujete příslušenství chytré domácnosti, možná vás osloví akce na chytrou zásuvku Shelly Plug S, která je nyní k mání za velmi lákavou cenu. Umí navíc měřit spotřebu a připojuje se skrz WiFi, takže k jejímu zprovoznění nepotřebujete žádnou bránu.

Chytrá zásuvka Shelly Plug S je ve slevě na oficiálním e-shopu Shelly a to za cenu 9,99 eur, což je asi 240 Kč bez daně. V Česku se dá sehnat od 369 Kč na Alze, která ji má rovněž v akci. Vše ovládáte skrz aplikaci, kterou si nainstalujete do telefonu s iOS nebo Androidem. V ní můžete nejen ovládat zařízení, které máte v zásuvce připojené, ale také sledovat spotřebu elektrické energie.

shelly plug s

Pokud by se vám nechtělo využívat nativní appku, která občas blbne a není úplně vyladěná, můžete si zásuvku přidat třeba do Home Assistentu, Athom Homey a ovládat ji můžete díky podpoře Google Asistenta a Alexy od Amazonu také hlasem. Zajímavou funkcí je také automatická regulace osvětlení, kdy zásuvka na základě časového pásma reaguje na východ a západ slunce. Samozřejmostí je také možnost plánování.

Shelly Cloud
Shelly Cloud

Quick Review of a Shelly Plug S

Quick Review of a Shelly Plug S

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte doma nějakou chytrou zásuvku?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)