O nás/Kontakt

Svět Androida - O nás / kontakt

O nás / kdo jsme

Na začátku vznikla myšlenka podělit se. Ta byla zelená a týkala se systému Android. Patřili jsme k prvním z prvních, kteří zjistili, že nám tento systém může výrazně usnadnit každodenní život. Později se tato myšlenka stala naším životním stylem. Stejně jako zraje dobré víno, tak uzrál i čas a s trochou dobré vůle došlo ke spojení tří základních elementů, tedy největších českých webů o Androidu, do jednoho a vznikl tak portál SvetAndroida.cz. Na tomto serveru se snažíme každý den přinášet aktuální informace kolem systému Android a radit lidem, jak jej používat efektivněji. Tato myšlenka se stala vlastní pro mnoho lidí. Někteří z nich se připojili k projektu SvetAndroida.cz v podobě redaktorů a společnými silami tvoří jeho obsah.

Petr Mišák

Petr Mišák

Administrátor

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat běžnou cestou a komunikuje pouze za pomocí Android zařízení. Vedlejší příznaky tohoto stavu zatím nebyly zdokumentovány, až na neovladatelné nutkání dělit se o Android informace se svým okolím. Rád se myšlenkami pohybuje v oblacích a snaží se mít zdravou neúctu z nemožného. Zkrátka má svůj Svět Androida :).

Pavel Zaněk

Pavel Zaněk

Administrátor

Pavel je odborníkem v optimalizaci webových stránek (nejen) pro vyhledávače s více než 10 letou zkušeností. Díky svému analytickému myšlení a odborným znalostem v SEO a digitálním marketingu dokáže identifikovat a řešit problémy, které brání webu v růstu. Svoji práci se však nesnaží zaměřit primárně pro vyhledávače, ale pro čtenáře portálu.

SEO guru začínal na telefonech Nokia (včetně telefonů se Symbianem), ale od střední školy přešel Samsung s Androidem. Velmi si oblíbil řadu Samsung Galaxy Note, u které zůstal dodnes (ačkoliv už uvažuje nad řadou Galaxy Fold).

Ve volném čase ho baví programování, které však mnohdy využije i v SEO. V poslední době si oblíbil umělou inteligenci, se kterou si hraje na mikropočítačích (jeho největší hračkou je nyní Nvidia Jetson).

Jakub Kárník

Jakub Kárník

Šéfredaktor

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem. Vystřídal jich hned několik, nejradši má ohebné Samsungy a všechny Pixely. Když není líný, rád sportuje, večer nepohrdne kvalitním filmem. Úplně nejradši má ty od Nolana (kdo také ne, že?) a Tarantina.

Vašek Švec

Vašek Švec

Externí redaktor

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na časopisy s touto tématikou ho však ani ve snu nenapadlo, že jednou bude o chytrých technologiích sám psát. Samotným recenzím se pak věnuje již od roku 2012 a za tu dobu jeho recenzemi prošlo přes 100 smartphonů, desítky notebooků, tabletů, chytrých hodinek a různých gadgetů. A nadšení jej stále neopouští.

Marek Houser

Marek Houser

Externí redaktor

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce".

V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale neodmítne možnost vyzkoušet jakýkoli moderní hardware. K Androidu se dostal přes Alcately, Sony Ericssony, Siemensy a Nokie se Symbianem.

Otestoval taky iOS a Windows Mobile, ale Android zatím považuje pro jeho široké možnosti za nejlepší volbu. Rád sportuje, píše, pořádá akce a pořád něco vymýšlí.

Mezi jeho oblíbená témata patří například telefony a tablety, audio, gadgety, chytrá domácnost, politika, zákony a kauzy, statistiky a rád píše návody.

Jiří Bekr

Jiří Bekr

Externí redaktor

Michaela Kocourková

Michaela Kocourková

Externí redaktor

Jozef Cmar

Jozef Cmar

Externí redaktor

Zuzana Přibylová

Zuzana Přibylová

Externí redaktor

Pavel Zaněk

Pavel Zaněk

Externí redaktor

Martin Havlíček

Martin Havlíček

Externí redaktor

Přidejte se

Jste velký fanoušek a nebo velká fanynka Androidu? Baví Vás všechno kolem tohoto systému a chcete se o to dělit s desítkami tisíc čtenářů v České a Slovenské republice? Napište nám na info@svetandroida.cz, rádi si popovídáme o možné spolupráci. Zobrazit nabídku práce.

Tiskové zprávy – posílejte výhradně na media@svetandroida.cz. Dorazí přímo do schránek samotným redaktorům.

Kontakt

www.SvetAndroida.cz
E-mail: info@svetandroida.cz
: 74697234
DIČ: CZ8302175189
Bankovní spojení: mBank 670100-2208316791/6210

Najdete nás také na Discordu, Facebooku, Twiiteru a Google News.

Kontakt na provozovatele

Petr Mišák
E-mail: info@svetandroida.cz