Lidl prodává skvělý Xiaomi AKU vysavač za jednu z nejlepších cen v ČR

xiaomi vysavač lidl e-shop

Na e-shopu LIDL naleznete kromě méně známých značek tu a tam produkt od výrobců jako je Samsung či Xiaomi. Není to tak dávno, co jsme vás informovali o levné velké Xiaomi televizi s Android TV. Nyní přichází řada na tyčový vysavač Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light na e-shopu LIDL

Ten potěší hned několika funkcemi a mimo jiné také odlehčeným tělem, které váží 1,2 kg. Díky tomuto faktu je mnohem snadnější s vysavačem jakkoliv manipulovat. Zahanbit se ale nenechá ani výkonem, který činí až 50 W. Přepínat můžete navíc mezi dvěma výkonnostními režimy. Filtrační systém má tři stupně pro co nejlepší oddělení vzduchu a prachu. Na jedno nabití vydrží až 45 minut, což bohatě stačí pro úklid běžné ale i větší domácnosti.

V balení naleznete prodlužovací trubici, hlavici s rotačním kartáčem, štěrbinový a štětinový nástavec či Dock Charger pro nabíjení. Můžete tedy vysávat pohodlně nejen podlahy, ale také třeba gauč nebo klávesnici. LIDL e-shop jej nabízí za jednu z nejlepších cen v Česku, konkrétně za 1 999 Kč.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light Unboxing & Hands-on: An all-round package

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light Unboxing & Hands-on: An all-round package

Cena: 1999 Kč

Zkoušeli jste někdy vysavač od Xiaomi?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)