TOPlist

Lidl nabízí levné Wi-Fi zásuvky Ledvance. K čemu jsou dobré?

Lidl wi-fi zásuvky ledvance

Lidl má ve svém portfoliu velké množství chytrých produktů od váhy přes osvětlení až třeba po chytré švihadlo. Nyní se na jeho e-shopu objevil zajímavý produkt a to sice Ledvance WiFi zásuvka.

Ledvance WiFi zásuvky na e-shopu Lidl

K čemu vůbec takový produkt slouží? Díky chytrým Wi-Fi zásuvkám získáte přehled o vašich aktuálně zapnuté elektronice či spotřebičích. Dokáží monitorovat spotřebu aktuálně připojených zařízení a samozřejmě je lze na dálku vypínat či zapínat. Pokud jste tedy ve spěchu odjeli z domu a nevíte, zda jste nechali zapnutý nějaký spotřebič, který by potenciálně mohl v domácnosti způsobit neplechu, stačí zásuvku na dálku vypnout a máte klid.

LEDVANCE SMART+ WiFi
LEDVANCE SMART+ WiFi

Ledvance WiFi zásuvka se ovládá pomocí aplikace LEDVANCE Smart+ WiFi, kterou naleznete v Obchodě Play. Firma navíc není v oblasti chytré domácnosti žádným nováčkem. Prodává třeba také chytré Wi-Fi LED světlo, chytrý LED pásek a nebo žárovky. Můžete si tedy za poměrně slušné peníze vybudovat základní ekosystém, který budete ovládat přes jednu aplikaci. Mimo to lze produkty ovládat také pomocí hlasových asistentů Google Asistent či Amazon Alexa.

V balení naleznete navíc rovnou 3 kusy a v aplikaci Lidl Plus naleznete slevový kód na 200 Kč. Standardní cena 799 Kč se tedy sníží na velmi zajímavých 599 Kč, ovšem pouze v případě, že vaše objednávka překročí hodnotu 1500 Kč.

Lidl Plus
Lidl Plus

Cena: 799 Kč

Hodnocení redakce dle dostupných informací o produktu: 90 / 100 %

Jak máte řešenou chytrou domácnost vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)