Tip na koupi: Lidl má ve slevě vychytané chytré zásuvky se Zigbee

lidl zásuvky zigbee
  • Lidl prodává Zigbee zásuvky se slevou
  • K připojení budete potřebovat Zigbee bránu
  • Mohou vám ušetřit peníze za energie

Obchodní řetězec Lidl před nějakým časem rozšířil svou nabídku chytrých zařízení pro domácnosti a představil na svém e-shopu SILVERCREST Zigbee 3.0 Smart Home Inteligentní zásuvku. Ta je nyní k mání za poměrně zajímavou cenu.

Jak už samotný název říká, tato chytrá zásuvka využívá bezdrátovou komunikační technologii Zigbee 3.0 zabezpečenou šifrováním, což zajišťuje bezpečnost vaší domácnosti. Můžete ji přidat do aplikace Lidl Home, avšak k plnému využití budete potřebovat centrální jednotku, která se prodává samostatně. Pokud ale už doma nějakou máte, vyzkoušeli bychom, zda nebude kompatibilní i s tou vaší. V recenzích se hned několik uživatelů shodlo, že fungují brány od Philips Hue či Sonoff. Samozřejmostí je tlačítko pro manuální zapnutí a vypnutí, pokud byste u sebe třeba zrovna neměli mobil.

Lidl Home
Lidl Home

Proč vůbec o podobném produktu uvažovat? Chytré zásuvky obecně mohou šetřit váš účet za energie tak, že umožňují zcela vypnout elektroniku, která jinak spotřebovává energii i v tzv. stand-by režimu. Můžete samozřejmě na dálku vypnout zásuvku, takže pokud si na cestách vzpomenete, že jste nechali puštěnou televizi, můžete ji snadno vypnout. Potěší pak další funkce jako programy časového spínání, funkce odpočítávání, automatické zapínání a vypínání (při západu/východu slunce) a automatické přestavení času (léto/zima).

Původně si za ni Lidl účtoval 349 korun, avšak nyní je ve slevě za 269 korun, což z ní dělá poměrně zajímavou koupi.

Cena: 269 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte doma nějaké chytré zásuvky?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)