TOPlist

Podívejte se na Google Store v Česku. Co všechno nabízí a za kolik?

google store
  • Google konečně zpřístupnil svůj webový obchod v České Republice
  • Pixely a další produkty Google se dají koupit oficiálně
  • Nabídka ze začátku ale není nijak oslnivá

Dnes v 18:00 Google učinil velký krok v dostupnosti telefonů Pixel – a nejen těch – v Česku. Zpřístupnil totiž Google Store. Zatím jen jako webovou stránku, ale třeba se časem dočkáme i fyzického obchodu. To ale předbíháme.

Pokud jste ještě dnes ráno navštívili Google Store, nebyla naše země ve výběru. Nyní ale již můžete zvolit Česko a češtinu. To jsou ty dobré zprávy. Horší je, že nabídka Google Store je prozatím hodně omezená, a to konkrétně na telefony Pixel 8, Pixel 8 Pro a Pixel 8a, naštěstí i ve vyšších konfiguracích. Například Pixel 8 Pro se dá koupit s úložištěm až 512 GB. Dále jsou v nabídce sluchátka a příslušenství jako jsou pouzdra na telefony nebo nabíječky či kabely.

google store volba jazyka

Nabídka

Jak už jsme zmínili, není nijak široká. Ceny jsou také vyšší, než u oficiálních prodejců, navíc se liší přístup ke zvýhodnění. Zatímco jinde funguje bonus k výkupu starého telefonu, u Google dostanete pouze kredit na další nákup ve Store. Pro Pixel 8a je to 3800 Kč, pro Pixel 8 Pro dokonce 7000 Kč, jenže tolik peněz tam vlastně ani nemáte jak utratit.

V nabídce najdeme Pixel 8a za cenu od 14490 Kč, Pixel 8 od 20990 Kč a Pixel 8 Pro od 28490 Kč. Ze sluchátek jsou k mání pouze Google Pixel Buds A-Series za 2690 Kč. V sekci Doplňky najdeme pouzdra na Pixel, nabíječku, kabel a ochranu displeje.

Google Pixel 8

Kde koupit:

Cena od: 15 490 Kč

Google Pixel 8 Pro

Kde koupit:

Cena od: 21 490 Kč

Zaujala vás nabídka Google Store?

Zdroj: Google Store

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií, cestování a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)