TOPlist

Berte, dokud je. LIDL nabízí robotický vysavač Silvercrest SSRA1

LIDL robotický vysavač Silvercrest SSRA1 sleva akce

Máme pro vás tip na další zajímavý smart produkt z e-shopu řetězce LIDL. Jde o chytrý robotický vysavač Silvercrest SSRA1, jehož cena je 4 499 Kč. Občas se stane (naposledy třeba u USB-C flash disku SanDisk, kde to byla otázka pár hodin), že je v nabídce zboží po vydání našeho článku označeno jako vyprodané. A troufáme si tvrdit, že v tomto případě se to může stát také, takže v případě zájmu moc neváhejte.

Silvercrest robotický vysavač SSRA1 je určený zejména k práci na tvrdé podlaze či koberci s krátkým vlasem. Ke sbírání nečistot využívá tři kartáče a o správnou orientaci s prostoru se stará 11 senzorů proti nárazu a 3 senzory proti pádu.

Lidl Home
Lidl Home

K dispozici je cca 600ml nádržka na prach a pět různých režimů čištění. Integrovaný 2 400mAh Li-ion akumulátor zajistí až 90 minut vysávání. K ovládání vysavače se dá, třeba i dálkově, využít také aplikace LIDL Home.

Které funkce vám přijdou nejdůležitější u robotického vysavače?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)