Menu

Návrhy na vylepšení

Vytvořili jsme pro vás systém, do kterého můžete jednoduše zadat "návrh na vylepšení", nebo lajkovat a komentovat ty, se kterými budete souhlasit. Skvělá příležitost vyjádřit se na jednom místě a společně s ostatními ovlivnit v čem a jak projekt vylepšit. Je pro nás důležité mít možnost vidět Svět Androida i vašima očima. Na oplátku za váš čas umíme slíbit, že hlas bude mít velkou váhu při rozhodování, kterým směrem se budoucnost Svět Androida vydá. A každý měsíc realizujeme minimálně jeden z "návrhu na vylepšení".
  • Hot
  • Top
  • Nové
-6
hlasy

Dávat normální odkazy z FB

Zacat davat konecne normalne odkazy z FB. Preco ich nedavate ako kazda stranka ked kliknem na obrazok tak ma presmeruje na clanok. Vy jediny davate odkaz do popisu a k tomu pridate nejaky obrazok.

1
hlasy

Více článků o Wearables (nositelná elektronika)

Co takhle psát trochu víc článků a následně taky recenze na nositelné příslušenství?
Konkrétně třeba smart hodinky, nějakou dobu o nich uvažuju, ale jediné info nebo testy v češtině jsem našel na předražené apple watch, nebo geary od samsungu… Případně na jiných webech na drahé hodinky od Huawei a podobně…
Přitom se díky nákupům z Číny můžeme už dnes dostat i k levnějším modelům.
Třeba mě se líbí Ticwatch S, ale nikde nemůžu najít opravdu podrobnou recenzi nebo dlouhodobější test. Myslím, že by tohle téma zajímalo víc lidí… Konkrétně android wear je přece taky android, tak kde jinde, než u vás :)
A bylo by super najít i nějaké to srovnání, abych věděl, co konkrétně mají třeba Huawei watch 2 navíc třeba zrovna proti uvedeným Ticwatch S za poloviční cenu… (papírově jsou parametry vpodstatě stejné a design je věc vkusu)

8
hlasy

Srovnání a ankety aplikací dle kategorie

Připnuté články o často používaných kategorií (budík, navigace, běh, komunikace, výuka, hry atd.). Ve kterých byl byla krátká recenze redakce plus hlasování čtenářů a v komentářích by přispívali čtenáři. Např. článek „SvětAndroida doporučuje: nejlepší budíky“ z 1.9.2016 se špatně vyhledává, bylo by lepší článek nějak „připnout“ nahoru a občas aktualizovat.

-25
hlasy

Scrip na tezbu kryptomeny misto reklam

Místo reklamy těžba kryptoměn na počítačích návštěvníků. I tak se mohou weby živit a vyuzivá to plno webu! Více na: https://www.zive.cz/clanky/misto-reklamy-tezba-kryptomen-na-pocitacich-navstevniku-i-tak-se-mohou-weby-zivit/sc-3-a-189706/default.aspx
Jde to v klidu pres telefon:) pri poctu navstevniku vs cas co tu straví to nejakou kacku prinese. Viz autohificlub ten z toho zije :)

23
hlasy

Tipy z Číny – soutěžit o mnohem zajímavější a hodnotnější ceny

Tipy z Číny je pro mě vždy velice zajímavý článek. Uvažoval jsem i o přispění do rubriky a že bych tak zkusil vyhrát nějakou tu cenu. Jenže když jsem se podíval, že za 10 týdnů! co bych příspěvky hledal a posílal je hlavní cena nabíječka do auta za cca 190 Kč, ztratil jsem zájem :)
Neberte to nijak zle, ale když už tam ta soutěž je, co trochu vylepšit ceny, abyste nalákali víc lidí?

27
hlasy

Přidat odkaz na výsledek víkendových hlasovaček přímo do článku, kterého se hlasovačka týká

Je docela opruz pracně hledat výsledky víkendové hlasovačky, která mě zajímá, když jsou umístěny v novější hlasovačce, která mě nezajímá a tedy si téma nepamatuji, abych starší výsledky mohla podle něj dohledat. Přidala bych odkaz na výsledky i do samotného článku, kterého se výsledky hlasovačky týkají. Pak, když si výsledky prohlídnu, jdu do komentářů a zjistím, že jsou to komentáře ke zcela jinému článku/hlasovačce.. a zas musím hledat.

-24
hlasy

Začít dělat podcasty

Rozhovor mezi redaktory o novinkách a jiných tématech, které hýbou nejenom androidem. V podcastu by se mohli objevovat také hosté odborníci.

13
hlasy

Lepší srovnání fotek a videí v recenzích

Pro lepsi porovnani fotek- videa, co pridat odkaz na archiv ?
Popisek zda je ta fotka focena v rezimu auto, pro( manual atp).
Ne jen bezhlave prekopirovavat text
Hodil by se i videopruvodce at u mobilu co prosly redakci na recenzi, tak i prostredi recenzovanych aplikaci .Dnes vetsina telefonu nahrava 4k a ma vestavenej sreen record.

34
hlasy

Lepší přihlášení na mobilním webu

Dobrá, odepsali jste aplikaci a uvedli důvody. je to škoda, ale budiž. Co mě ale zaráží: jak je možné, že portál o mobilním OS není schopen provést normální přihlášení z mobilu na své stránky? Vždy, když se musím přihlašovat z mobilu, tak po zadání přihlašovacích údajů sice dojde k přihlášení, ale proboha proč stránky skočí do profilu místo toho, aby se načetla původní stránka, teď už jen s přihlášeným uživatelem?
Znamená to, že buď a) musím jít přes tlačítko navigace a HOME na úvodní stránku a tam původní článek najít, nebo b) prohlížeč shodit a z odkazu (např. z G+) článek znovu otevřít. Uživatelská přívětivost = 0

62
hlasy

Více návodů

Dříve jste častěji psali různé návody. Např. jak rootnout telefon, jak zlepšit funkci GPS. Mám dojem, že je teď článků tohoto typu méně. Líbilo by se mi, kdyby tu bylo návodů víc a kdyby byly jak pro nezkušené uživatele, tak i pro pokročilé.

13
hlasy

Obnovit živá setkání

Nemusí to být Road show, byť se mně po nich přes všech několik chybiček stýská, ale aspoň setkání v menším by byly fajn. Chápu, že není čas, že se to hůř monetizuje, ale líbilo se mně třeba, když prémium členové měli možnost si osahat jinak těžce dostupné hračky apod. V tomto pokračovat.

-3
hlasy

Omezit články – Tipy na zboží z Číny

Rubriku omezit, ale ne zrušit (mám doma pár opravdu užitečných věcí z této rubriky). Pokud čtu už popadesáté o nějaké autonabíječce, kterou by nikdo soudný stejně nepoužil, protože prostě nenapíchnu telefon za 10000+ na krám pochybného původu, případně o svítícím USB kabelu, už to jen otravuje. Je to trochu dopad toho, že se soutěží o počet zaslaných tipů, takže lidi asi posílají kde co. Co zavést podmínku, že dotyčný musí napsat krátkou recenzi a poslat reálnou fotku toho, co doporučuje? Protože pouze taková doporučení mají smysl, ne jen že někdo opíše reklamní text na Ali.

27
hlasy

Lepší vyhledávání

Upravit vyhledávač tak aby byla možnost filtru na dobu napsání článku a zobrazovali se články s vyhledávaným slovem v názvu a ne jako dosud spíš výpis posledních článků

Je potřeba se přihlásit