Menu

Návrhy na vylepšení

Vytvořili jsme pro vás systém, do kterého můžete jednoduše zadat "návrh na vylepšení", nebo lajkovat a komentovat ty, se kterými budete souhlasit. Skvělá příležitost vyjádřit se na jednom místě a společně s ostatními ovlivnit v čem a jak projekt vylepšit. Je pro nás důležité mít možnost vidět Svět Androida i vašima očima. Na oplátku za váš čas umíme slíbit, že hlas bude mít velkou váhu při rozhodování, kterým směrem se budoucnost Svět Androida vydá. A každý měsíc realizujeme minimálně jeden z "návrhu na vylepšení". Chcete se do toho vložit naplno? Přidejte se k nám a staňte se redaktorem, programátorem, grafikem ...
  • Filtry:
  • Hot
  • Top
  • Nové
-4
hlasy

Nahlášení neplatného Gearbest kupónu

Teď jsem to zase na této GearBest stránce plné slev testnul. Z 34 výrobků co mě zaujaly a chtěl jsem si objednat byla sleva neplatná (propadlá). Nebylo by špatné zavést nějaké tlačítko na nahlášení nefunkční slevy aby ostatní věděli, že je kupón neplatný a zbytečně tam nemuseli chodit.

8
hlasy

Material Design na webu

Když už je tohle web o Androidu, hodilo by se k tomu mít i stejný design, ne? A zrovna k Androidu sedí právě zmiňovaný Material Design.

-3
hlasy

Opravit kategorie slev na aplikace

V kategorii “slevy na aplikace a hry” https://www.svetandroida.cz/android-aplikace-google-play-slevy-zdarma-201706/ je velký počet špatně umístěných app. Tj. v aplikacích jsou hry a ve hrách jsou programy, leda že by například i launchery byli pro zábavu.o)
Možná i rozšířit o ikony atp…

-3
hlasy

Možnost upozornit na nefunkční GearBest slevový kód

Pro redakci je nemožné sledovat funkčnost všech slevových GearBest kódů https://www.svetandroida.cz/gearbest-slevy-na-zbozi-z-ciny-coupon-201803/ , to je jasné. Proto by bylo fajn, aby lidi mohli sami označit nefunkční kód. Samozřejmě by bylo třeba, aby nemohl jeden “vtipálek” označit všechno jako nefunkční, takže by asi stačilo něco jako hláška “5 lidí označilo tento kód jako nefunkční” nebo tak něco.

1
hlasy

Vylepšit upozornění na nové komentáře

Vylepšít uzavírani upozornění komentářu , třeba tím že kliknu zpatky na stránku se automaticky zavře . Je to celkem nepohodlné na mobilu křížkovat. Navíc po otevření upozornovacího pole (zvoneček) označit všechny automaticky jako přečtené pořád mi to ukazuje počet dokud si tu odpověď nepřečtu

6
hlasy

Progressive Web app

Jelikož jste stránka, která se zabývá nejnovějšími technologiemi, napadlo mě, jestli nechcete tuto stránku předělat do “Progressive web app”. Zjednodušilo by to načítání a vůbec by to nezabíralo místo. Navíc bychom měli upozornění na nové články. Inspirace můžete najít zde progressivewebapproom.com/index.html .
Děkuji

12
hlasy

Vizuálně vyvážit raklamy

Zdravím redakci. Přál byc si Vám pomoci s vylepšením zobrazování reklam… Za prvé vždy jsem měl Vaší stránku jako plnou reklam. Je to asi tím že reklamu zobrazujete těsně nad svým logem nahoře, kdy pak utíkají/přeskakují dolů ovládací prvky. Možná by stálo za uvážení jeji přesunutí dolů bez otravného vyskočení. Nevím zda-li si zobrazované reklamy vybíráte sami nebo jsou náhodně generovány, ale stalo by jistě za zvážení jaké reklamy se na Vašem webu zobrazují, některé jsou graficky opravdu příšerné. Reklama by měla více zapadat do designu celé stránky, neměla by být rušivá, tak jak je tomu teď, ale měla by být výrazná a musí umět zaujmout.

8
hlasy

Castejsi info o aktualizaci sofwaru

Zdravim. V posledni dobe vidim malo prispevku o novych verzich androidu, ci aktualizaci na dane smartphony. Vim, ze cekate na nejake zpravy.. ale bylo by hezke napsat aspon nazor, nejaky vas tip, kdo a kdy dostane aktualizaci. Tim myslim velkou, prechod na novejsi android.
Takhle totiz kazdy uzivatel ceka a ceka a v podstate ani nevi, zda se docka, protoze nema zadne informace.
Hodila by se zkratka nejaka stranka, vaseho profesionalniho nazoru, tykajici se novych verzi:)

23
hlasy

Ponechat článek v seznamu článků, i když se dostane do TOP

Často se mi stane, že se chci vrátit k článku co jsem četl a nemůžu ho vůbec najít v seznamu článků. Nakonec zjistím, že je nahoře v TOP článcích, ale tam jich je pět a musím je na mobilu projet, abych našel ten, který chci. Doporučuji článek, který je v TOP, ponechat i nadále mezi ostatními články v seznamu seřazeném podle času.

-21
hlasy

Nové logo

Dobrý den, napadl mě nápad, že by se mohlo změnit logo. Myslím si že samotné logo může přilákat nové členy a staří zůstanou určitě dál.

15
hlasy

Zvony a zvonky

Chtěl bych možnost odstranit zvonky. Nejprve se objevil červený. Překážel, ale člověk se s ním smířil. A teď je tu druhý a větší. A zase překáží. Chci možnost se jich zbavit. Nepotřebuji žádná oznámení.

3
hlasy
zamítnuto

Migrace oblíbených článků z mobilní apky

Ke článku Proč (ne)vypnout mobilní apku jsem postnul názor ale už je vzhledem k ročnímu stáří článku asi s křížkem po funuse. Tedy. Já osobně (a asi i spousta dalších) mám ohvězdičkovaných spoustu článků které na nové instalaci (migrace telefonu) už nejsou k dispozici, protože apka je vypnutá. Uvítal bych možnost migrace oblíbených do webové verze, pokud by to bylo možné. Ale jak to tu čtu, oblíbené na webu zatím vůbec neexistují takže je to asi námět spíš k další filozofii webové verze, aby se přiblížila i funkčnostem apky.

-7
hlasy

Relevantní odpovědi autorů článků a recenzí na dotazy čtenářů

Chci aby autoři článků a recenzí, čili redaktoři, odpovídali na zadané dotazy čtenářů v diskuzi pod článkem konkrétněji na zadaný dotaz a ne pouze: “… mělo by…”, “…asi ne…”, “… mám za to, že by asi jo…”, “…obávám se, že ne…”.
Píše-li někdo o nějaké aplikaci či přístroji předpokládám, že aplikaci má nainstalovanou nebo přístroj drží v ruce a vše si může vyzkoušet a odpovědět tak zcela přesně.

Je potřeba se přihlásit