Návrhy na vylepšení

Vytvořili jsme pro vás systém, do kterého můžete jednoduše zadat "návrh na vylepšení", nebo lajkovat a komentovat ty, se kterými budete souhlasit. Skvělá příležitost vyjádřit se na jednom místě a společně s ostatními ovlivnit v čem a jak projekt vylepšit. Je pro nás důležité mít možnost vidět Svět Androida i vašima očima. Na oplátku za váš čas umíme slíbit, že hlas bude mít velkou váhu při rozhodování, kterým směrem se budoucnost Svět Androida vydá. A každý měsíc realizujeme minimálně jeden z "návrhu na vylepšení". Chcete se do toho vložit naplno? Přidejte se k nám a staňte se redaktorem, programátorem, grafikem ...
  • Filtry:
  • Hot
  • Top
  • New
9
votes

obsah hlavní stránky řadit dle člasu publikování

Na hlavní straně bych uvítal vše(recenze, články…) dohromady a řadit od nejnovějšího. Vypusťte vznešenou interní logiku a dejte zpět logiku, která je snad na všch webech napříč obsahem. Pokud budu hledat něco specifičťějšího, použiji lupu. Nejvíce rozkliknuté články, co byly aktuální před půl rokem na hlavní straně vidět nepotřebuji.

6
votes

Prostor pro psaní komentářů

Prostor pro psaní komentárů, kde jsou vidět jen 3 řádky textu je příliš malý. Prosím o zvěšení dle textu(v rozumném rozsahu), nebo o možnost si „okno s textem“ pomocí kurzoru roztáhnout dle potřeby.

11
votes

Přidat datum a čas u článků

Dobrý den!

Sleduji Váš web denně a po přechodu na novou verzi se tu absolutně neorientuji.
Prosím o zobrazování data (a ideálně i času) zařazení článku na web. Absolutně se nevyznám v tom, co už jsem četl a co ne. Zobrazení měsíce a roku až po rozkliknutí článku považuji za nedostatečné, zobrazení celého údaje (dd.mm.rrr) po najetí myší také určitě čtení webu nezrychluje.
Nepozorují žádnou změnu řazení článků, přepnu-li “řadit obsah”, stále se řadí podle kategorií. Uvítal bych možnost řadit články podle data a kategorie vůbec nezobrazovat. Přehlednost naroste.

S pozdravem
Jaroslav Švec

3
votes

Podpora PWA

Když nemáte aplikaci a budete mí redesign webu, nechtěli byste přidat podporu PWA aby fungovala jako aplikace?

0
vote

Námět na články – firemní launchery

Měl bych námět na sadu článků – o firemních launcherech. Experience, EMUI, kolik jich je, přece je nebudu všechny jmenovat. Co přinášejí, co mají jinak, než průměr ostatních, co v nich jde nastavit, prostě letem světem o firemních “Androidech”. Aspoň o těch nejrozšířenějších značkách.

9
votes

Přidat možnost “Nechci hlasovat”

V hlasování přidat volbu “Nechci hlasovat, ale chci vidět výsledky”.
Mnohdy nemám potřebu hlasovat, ale výsledky mně zajímají. Jelikož není jiné cesty než nějak hlasovat, zvolím cokoliv, jen aby se mi pak zobrazily výsledky.
Nevím proč za současného stavu, pokud nechci hlasovat, nemohu výsledek nijak zobrazit.

0
vote

Vylepšení Android katalogu

Katalog android zařízení se dá jen obtížně použít při výběru optimálního nového telefonu protože nedisponuje absolutně žádnou schopností kalkulovat dílčí score telefonu na základě jeho známých parametrů a podle těchto dílčích score pak přehledy filtrovat a řadit. Zkuste najít inspiraci na kimovil.com abyste pochopili oč se jedná a proč katalog svetandroida se s kimovil nemůže v praktické využitelnosti vůbec rovnat. Určitě by to šlo napravit a specializovat se výhradně na telefony dostupné oficiálně na našem trhu. Pokud byste k tomu přidali pravidelné vyhlašování nejvýhodějších telefonů podle automaticky kalkulovaného ratingu, stal by se váš katalog zařizení volbou číslo 1 při výběru nástupce telefonů každého kdo nechce spoléhat jen na neurčítá nic neříkající doporučení konkrétních značek :-)

-1
votes

Vyměnit fórum fórum za koncept otázek ve stylu odpovedi.cz

Pusťte prosím zastaralé fórum k vodě a zaveďte koncept otázek a hodnocených odpovědí ve stylu odpovedi.cz / android.stackexchange.com / quora , kde hodnocení odpovědi automaticky přeuspořádá zbylé tak aby hned pod otázkou byla odpověď nejlépe hodnocená. U odpovědí by měla být možnost rozvinout krátké diskusní vlákno kvůli upřesnění z něj však bude zobrazeno nanejvýš 5 posledních přízpěvků hned pod odpovědí a tedy autor odpovědi bude motivován ji podle vývoje této upřesňující diskuse upravovat aby stále bylo splněno že nejlepší a úplná odpověď se nachází přímo pod položenou otázkou.

2
votes

Upozornění – zveřejnit název článku

Nevím jak jiní, ale osobně bych v upozorněních uvítala spíše než začátek citace komentáře zveřejnění titulku článku, ve kterém někdo další komentoval.
Pokud mám třeba 20 upozornění, z čehož dejme tomu 18 patří pod jeden článek (zpravidla se to týká víkendových hlasovaček), tak snadno přehlédnu zbývající 2 upozornění patřící pod jiné články.

Měla bych návrh na upozornění ve stylu “XY reagoval v diskuzi u článku ABC, kde jsi reagoval.” Případně by bylo možné zmínit pouze počty komentářů ve stylu: “Ke článku ABC, kde jsi reagoval, přibylo x nových komentářů.” (Jestli to tedy v tomto případě je technicky možné.)