Pojďte tvořit obsah s námi

No Image-02

Konečně jsme se odhodlali k rozšíření webu, které nám všem umožní spojit síly při tvorbě jeho obsahu. A kde jinde s takovým rozšířením začít, než u zpráviček.

Ve světě Androidu se toho děje opravdu hodně (a čím dál více). Sledovat kde se co šustne je proto vážně náročné. A právě tady bychom rádi poprosili o pomoc Vás, naše čtenáře. Nově jsme připravili formulář pro vkládání zpráviček (odkaz na něj najdete třeba i v levém sloupci na homepage). Není tedy už nic jednoduššího, než skočit na tuto stránku hned, když uvidíte zajímavou novinku, a podělit se s ostatními. Jen pamatujte, že zprávičky by měly být opravdu krátké a hutné (ideálně i s odkazem ke zdroji informace). Pokud však budete mít pocit, že Vámi objevená novinka si zaslouží rovnou celý článek a zprávička je pro ni málo, dejte nám vědět, určitě se nějak domluvíme. Taky se prosím nenechte zmást tím, že se Vaše zprávička neobjeví na webu hned, pro jistotu jsme si prozatím nechali “právo veta” a před publikací musí proto někdo z nás, “redaktorů”, text schválit.

Zatím bohužel nemůžeme za zprávičky slíbit žádnou odměnu. Stejně jako Vy, jsme jen nadšenci, kteří jsou ochotni kus svého času věnovat komunitě kolem tohoto skvělého software. Až se ale náš (společnými silami vybudovaný) web stane slavný, navštěvovaný a oblíbený ;) a začne vydělávat obrovské peníze, slibujeme, že si je určitě nenecháme pro sebe ..

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)