Lidl nabízí levnou a praktickou zásuvkovou kostku s USB. Půjdete do ní?

lidl zásuvka

Jednou za čas vás informujeme o zajímavých Lidl produktech, přičemž různé prodlužovací kabely jsme vám ukazovali již několikrát. Tato zásuvková kostka je však o něco praktičtější, skladnější a rovněž nabízí USB porty, takže si do nich můžete dát nabíjet vše. Od telefonu přes hodinky až třeba po chytrý náramek.

Lidl SILVERCREST Zásuvková kostka s USB porty

Tato kostka tedy nabízí 4 zásuvky, které mají navíc dětskou pojistku. Jak jsme již zmínili, nachází se zde také 2 USB-A porty pro nabíjení telefonů, tabletů, hodinek nebo čehokoliv jiného. Délka kabelu pak činí 1,5 m a jde tak o ideální věc třeba k počítači nebo za televizi. Je dodáván také s praktickou plochou zástrčkou, která se vejde za každou skříň. Můžete si ji navíc namontovat na zeď. Pokud tedy sháníte prodlužovací kabel, ale je na vás moc velký, může být SILVERCREST Zásuvková kostka s USB porty zajímavou alternativou. Lidé si produkt na e-shopu zatím velice pochvalují a jeho cena pak činí 269 Kč.

SILVERCREST Zásuvková kostka s USB porty

Cena: 269 Kč

Pokud vás produkt nezaujal, možná si vyberete z jiné nabídky:

Jaké Lidl produkty máte doma vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)