Tip: LIDL nabízí šikovný Bluetooth reproduktor za 499,-

SILVECREST Bluetooth reproduktor SLM 10 C1

Máte ve zvyku nakupovat chytrou elektroniku v obchodech LIDL? I podle reakcí pod našimi dosavadními občasnými tipy můžeme soudit, že rozhodně nejste sami. Původem německý řetězec začal do nabídky k nářadí či větší elektronice poměrně nedávno zařazovat třeba i prvky smart home či zabezpečovací, světelnou nebo audio techniku. Zájem evidentně je, jelikož nabídka je stále širší a širší. Právě z kategorie zvuku jsme vám před týdnem dali tip na bezdrátová sluchátka SILVERCREST v ceně pětistovky. Dnes vám přidáme další inspiraci ze stejného soudku – Bluetooth reproduktor SLM 10 C1.

Bluetooth reproduktor SILVERCREST SLM 10 C1

Cena tohoto reproduktoru je identická jako u zmíněných sluchátek, tedy přesně 499 korun. Písmeno M v jeho označení odkazuje na velikost “M”. Odlišení je potřeba, neboť LIDL Shop kromě tohoto modelu prodává i větší varianty L a XL, konkrétně za 699 a 1299 Kč. Nejmenší z těchto trojčat má zhruba 10 centimetrů na výšku a 8,5 centimetru v průměru, přičemž váží 300 gramů. Výkon je 10 wattů RMS a při pořízení dvou kusů se dají přístroje zapojit do bezdrátového sterea. O přenos se stará Bluetooth 5.0.

SILVECREST Bluetooth reproduktor SLM 10 C1 M XL

Se svým 4400mAh akumulátorem by měl SILVERCREST Bluetooth reproduktor SLM 10 C1 vydržet hrát až 22 hodin. K nabíjení slouží micro USB konektor, kromě kterého se na těle přístroje nachází i AUX vstup. Na předním panelu je k nalezení 6 ovládacích tlačítek a drobný zvukový pomocník je vybavený i praktickým poutkem. V některých situacích určitě přijde vhod certifikovaná odolnost IPX6, která zaručuje ochranu proti tryskající vodě.

Nejmenší SILVERCREST bezdrátový reproduktor z nabídky LIDL Shopu je, stejně jako jeho zmínění větší sourozenci, k dostání ve třech barvách. Modré (se žlutými prvky), černé (s červenými prvky) a červené (se zelenými prvky). Tělo je vyrobeno z kombinace plastové kostry a látkového potahu. Pokud byste přece jen potřebovali nebo chtěli větší reproduktor, mrkněte na modely SLL 16 C1 nebo SLXL 30 C1. Varianta XL už má i popruh pro nošení přes rameno.

Máte tip na podobný reproduktor za stejnou cenu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)