LIDL má bezdrátová sluchátka za pětistovku. Dáte jim šanci?

Silvercrest STSK 2 D4 bezdrátová Bluetooth TWS sluchátka LIDL Shop

Obchodní řetězec LIDL nepřestává překvapovat zajímavými kousky ze segmentu domácí, nositelné či multimediální elektroniky. Skrze své vlastní značky už spousty zákazníků přesvědčil, že i v “sámošce” je možné pořídit produkty, které bychom jinak hledali ve specializovaných e-shopech nebo kamenných obchodech. Jedním z důkazů jsou například i bezdrátová sluchátka STSK 2 D4 značky Silvercrest, která toho umí za pouhou pětistovku poměrně hodně.

Bezdrátová Bluetooth sluchátka Silvercrest STSK 2 D4 z LIDL Shopu…

Po designové stránce jde o “klasické” pecky s tyčinkou po vzoru původních AirPods od Apple. Samozřejmě nedosahují stejných kvalit po stránce zpracování a rozhodně ani zvuku, ale v této cenové relaci se není čemu divit. To, co ale rozhodně mile překvapí, je možnost bezdrátového nabíjení. Díky standardu Qi si pouzdro poradí v kombinaci s velkou spoustou nabíječek. Samotná TWS sluchátka (40 mAh) vydrží na jedno nabití asi 3 hodiny přehrávání hudby. Není to úplně moc, nicméně pouzdro (550 mAh) je dost “silné” a zvládne vyšťavené pecky ještě 5x opakovaně nabít.

Díky integrovaným mikrofonům je možné přes sluchátka nejen telefonovat, ale také komunikovat s Google Asistentem či Siri. Základní ovládání poskytují přímo tyčinky sluchátek. SILVERCREST True Wireless Bluetooth In-Ear sluchátka IPX 4 STSK 2 D4, jak zní celý název, disponují přenosovou technologií Bluetooth 5.0, skrze kterou lze pracovat s profily A2DP, HFP, HSP a AVRCP. U sluchátek ovšem není známý jeden zásadní parametr – frekvenční rozsah. Při ceně 499 Kč, za kterou je LIDL Shop prodává, nicméně můžeme očekávat úplný základ. K dostání jsou varianty s černo/červeným či černo/šedým pouzdrem.

Co byste očekávali od sluchátek za pětisotvku?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)