Lidl nabízí několik zajímavých sluchátek a bezdrátový reproduktor. Vybrali jste něco?

Lidl bezdrátová sluchátka reproduktor

Lidl už dávno není jen supermarket s potravinami, ale už poměrně dlouhou dobu nabízí produkty z různých odvětví od oblečení přes hobby až po chytrou domácnost. Kromě toho se ale na e-shopu Lidl prodávají bezdrátová sluchátka v několika variantách a také bezdrátový reproduktor. Zákazníci si tyto produkty většinou dost chválí a tak nám přišlo vhod na ně upozornit. Zejména němečtí zákazníci si zařízení dosti chválí, což zjistíte přímo na stránkách u konkrétního zboží. O jaké konkrétní produkty se tedy jedná?

SILVERCREST Bluetooth 5.0 reproduktor SBL 4 A1

SILVERCREST Bluetooth 5.0 SBL 4 A1 je bezdrátový reproduktor, který nabídne až 16 hodin poslechu hudby (při střední hlasitosti) nebo LED ukazatel stavu baterie. V balení naleznete také nabíjecí USB-A/micro-USB kabel a také 60 cm audio kabel pro případy, kdy nemáte možnost poslouchat bezdrátově. Je samozřejmě kompatibilní s většinou telefonů, tabletů či notebooků které disponují technologií Bluetooth nebo mají audio jack. Potěší také praktické poutko na nošení.

Cena: 599 Kč

SILVERCREST Sluchátka do uší SKG 2 A1

SILVERCREST SKG 2 A1 jsou drátová špuntová sluchátka, ke kterým navíc dostanete praktické úložné pouzdro a vyměnitelné špunty (S/M/L). Nechybí ani multifunkční tlačítko pro řízení hudby nebo správu hovorů či funkce hlasitého volání. Délka kabelu činí 1,2 m. Jsou kompatibilní se vším co má 3,5 mm audio konektor.

Cena: 169 Kč

SILVERCREST Bezdrátová sluchátka s Bluetooth 5.0 SBKP 4 A1

SILVERCREST SBKP 4 A1 jsou bezdrátová sluchátka, která při přehrávání na střední hlasitost vydrží až 15 hodin. Mají v sobě integrovaný mikrofon pro funkci hlasitého volání a v balení dostanete kromě USB-A/micro-USB kabelu o délce 60 cm také audio kabel v případech, kdy se vám sluchátka vybijí nebo je chcete připojit třeba k počítači (120 cm). Přímo na sluchátkách se nachází také multifunkční tlačítko pro ovládání hudby a správu hovorů. Disponují měkkým polstrováním a podporují profily A2DP, HFP, HSP, AVRCP.

Cena: 449 Kč

SILVERCREST Bluetooth sluchátka SBKL 40 B2

Lidl nabízí také SILVERCREST SBKL 40 B2 bezdrátová sluchátka s funkcí aktivního potlačení okolního hluku (ANC) a kromě toho se dají ovládat hlasem a mají přístup k hlasovým asistentům jako Google Asistent, Amazon Alexa či Apple Siri. Vydrží až 16 hodin při běžném poslechu a při nabíjení alespoň 15 minut vydrží hrát další 3,5 hodiny. Dají se však připojit i přes audio konektor. Nechybí ani podpora aptX kodeku. V balení dostanete nabíjecí kabel, audio kabel i pouzdro.

Cena: 1699 Kč

Co kromě jídla nakupujete v Lidlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)