Dyson se vytasil s výkonným robotickým vysavačem. Slibuje vysoký výkon a můžete ho propojit s mobilem

dyson robotický vysavač
  • Dyson představil nový robotický vysavač 
  • Chlubí se vysokým výkonem 
  • Můžete ho připojit s mobilní aplikací 

Společnost Dyson, která je známá především díky svým skvělým tyčovým vysavačům se pochlubila s novým robotickým vysavačem s označením Dyson 360 Vis Nav. Nabízí vysoký sací výkon a také lepší orientaci v prostoru než předchozí model. Samozřejmě ho můžete propojit také s Android aplikací, ve které můžete označit třeba místa se zvýšeným výskytem prachu.

Dyson 360 Vis Nav je nový robotický vysavač

Robotický vysavač Dyson 360 Vis Nav disponuje 360stupňovou kamerou, díky které má robot panoramatický pohled na celou domácnost. Systém SLAM (systém simultánní lokalizace a mapování) následně zpracuje informace z kamery, takže se si vysavač přesně pamatuje kde byl a ví, kde a co má uklidit. Motor se pak dokáže roztočit až na 110 000 otáček za minutu, což je oproti předchozímu modelu Dyson 360 Heurist, který se dokázal rozpohybovat na 78 000 otáček za minutu slušný nárůst. O vyhýbání se překážkám se stará hned 26 senzorů a svou polohu je schopen určit s odchylkou maximálně 71 mm. Nechybí samozřejmě tichý režim, což ocení třeba váš domácí mazlíček nebo dítě.  Nové kartáče z nylonu pak zajistí úklid jak na tvrdých podlahách, tak třeba i na koberci.

First look at the Dyson 360 Viz Nav Robot Vacuum

First look at the Dyson 360 Viz Nav Robot Vacuum

Za Dyson 360 Vis Nav si firma žádá 1599 dolarů, což je asi 35 000 korun bez daně. To je za nás poměrně vysoká částka na vysavač, který neumí mopování a nevyprázdní se v docku.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký robotický vysavač máte doma vy?

Zdroj: Wired

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)