Nové funkce pro WhatsApp? Možná to budou tyto

whatsapp

WhatsApp je stále více populární a jeho uživatelská základna se nepřetržitě rozrůstá. Lidé okolo této komunikační platformy jsou si toho vědomi a snaží se přidávat stále nové funkce tak, aby dokázali nalákat nové uživatele. Pojďme se tedy podívat, kterých funkcí bychom se mohli dočkat.

WhatsApp a nové funkcionality

V zásadě se jedná o tři potenciální funkce, které by se mohly objevit v některé z příštích aktualizací. První z nich je možnost nahrání tzv. hlasových mailů. Tyto hlasové maily by se měly odlišovat od nahrávání hlasu, které je již teď k dispozici. Uvidíme, co nakonec WhatsApp vymyslí. Další možností bude odpovědět na zmeškaný hovor přímo z notifikační lišty. Pokud tedy budete mít zmeškaný hovor, tak pouze stisknete tlačítko pro zavolání zpět bez nutnosti otevírání aplikace. Nejzásadnější novinkou by mohla být možnost posílat soubory ve formátu ZIP. WhatsApp v současné době umožňuje posílání souborů jako jsou obrázky, dokumenty apod. Tento formát chybí a je to škoda.

whatsapp

Všechny zmíněné funkce jsou zatím ve formě spekulací. Nicméně všechny by dávaly smysl, a proto bychom se rozhodně nezlobili, kdybychom je v nejbližší době dostali v některé z budoucích aktualizací.

Líbily by se vám tyto funkce? Chybí na WhatsApp něco jiného?

Zdroj: androidauthority.com.

Jan Vitásek
O Autorovi - Jan Vitásek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)