Jakou vlajkovou loď byste si koupili? (víkendová hlasovačka a diskuze)

hlasovacka_ico

Vítáme vás u prvního dílu seriálu “Víkendová hlasovačka a diskuze,” se kterým byste se na SvětAndroida.cz měli setkávat každý víkend. Jeho cílem bude zjišťovat názory čtenářské komunity na různá témata související s Androidem, mobilními telefony a aktuálním děním kolem nich. Chceme tímto seriálem poskytnout možnost vyjádřit se, stejně jako porovnat své názory s ostatními.

Jakou vlajkovou loď byste si koupili?

Zkuste si představit následující situaci: SvětAndroida vám dá až 30 tisíc korun na to, abyste si vybrali telefon podle svých představ. Uvedenou částku přitom můžete utratit výhradně za jeden telefon s Androidem. Jaký mobil byste si pořídili?

Víkendová hlasovačka: Jakou vlajkovou loď byste si koupili? Víkendová hlasovačka: Jakou vlajkovou loď byste si koupili?

Samozřejmě jde jen o fikci – žádnou finanční částku ve skutečnosti sice nerozdáváme, parádní mobilní telefony však můžete vyhrát například v rámci naší akce Android RoadShow, která pokračuje 19. září v Ostravě a 17. října v Praze. Vrátíme se ale k naší hypotetické situaci a dáváme vám na výběr: který mobil byste si za poskytnutou sumu koupili?

Víkendová hlasovačka

Pokud jste svého favorita v anketě nenašli, napište nám o něm v diskuzi pod tímto článkem! Stejně tak budeme rádi, když se podělíte o důvody, proč jste hlasovali právě pro vámi zvolený model.

Nuže, kdo bude nejžhavějším kandidátem v očích našich čtenářů? Hlasovačka a diskuze jsou připraveny pro vaše názory!

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (119)