Zazálohujte své fotky z Instagramu!

instragram_ico

Instagram asi nemusíme nějak podrobněji představovat – je to patrně nejoblíbenější aplikace pro sdílení fotografií na Androidu (samozřejmě také na iOS). Pokud tento program používáte častěji, pravděpodobně jste již pořídili, nahráli a nasdíleli skrze svůj účet spoustu fotek. Patrně mezi nimi jsou i takové, o které byste neradi přišli. Pokud hledáte způsob, jak stáhnout všechny fotografie do telefonu, ať už pro účely zálohování nebo jen proto, že je chcete mít uložené “pod svou kontrolou,” máme pro vás řešení – aplikaci s výstižným názvem Backup Your Instagram Photos (“zálohujte své fotky z Instagramu”).

Program dělá přesně to, co napovídá jeho název – tedy stáhne a uloží fotografie z vašeho účtu na Instagramu do telefonu. Musíme pochválit jednoduché použití – stačí zadat přihlašovací údaje, povolit přístup k účtu, a aplikace automaticky začne stahovat všechny fotografie na paměťovou kartu. V tuto chvíli nejsou k dispozici žádná další nastavení – chybí například možnost výběru fotografií, jež se mají zálohovat, nicméně autor již přislíbil, že tato možnost přijde v některé z dalších aktualizací.

Takže chcete-li mít své fotky z Instagramu i ve svém mobilu, zamiřte na Obchod Play a stáhněte si Backup Your Instagram Photos. Pokud si najdete chvilku času, dejte nám vědět své dojmy z aplikace v komentářích pod článkem.

Backup Your Instagram PhotosBackup Your Instagram Photos
Backup Your Instagram PhotosBackup Your Instagram Photos
Backup Your Instagram PhotosBackup Your Instagram Photos

The app was not found in the store. :-(

Zdroj: The Android Soul

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)