Yahoo! Počasí v novém kabátku

yahoopocasi

Yahoo! včera aktualizovalo svou meteorologickou aplikaci pro Android a přineslo design, který znají po dubnovém updatu Yahoo! Weather uživatelé iOS. Obrázky na pozadí programu jsou přebírány ze serveru Flickr, jsou specifické pro každé místo a mění se s ohledem na aktuální počasí a denní dobu.

Yahoo! Počasí: seznámení s aplikací Yahoo! Počasí: seznámení s aplikací

Yahoo! Počasí: jak je v Praze Yahoo! Počasí: jak je v Praze

Kromě aktuálního stavu Yahoo! Počasí nabídne prognózu na dalších pět nebo deset dnů a hodinovou předpověď pro následujících 24 hodin, poví vám, jaká bude pravděpodobnost srážek, očekávaný vývoj rychlosti a směru větru a tlaku vzduchu. Sledovat můžete také fází Měsíce, info o UV záření, časy východu a západu slunce, nechybí interaktivní mapa.

Yahoo! Počasí: předpověď Yahoo! Počasí: předpověď

Yahoo! Počasí: podrobnosti Yahoo! Počasí: podrobnosti

Chcete-li mít informace neustále na očích, je tu sada widgetů, pro domovskou a/nebo zamykací obrazovku, stejně jako volitelné oznámení ve stavovém řádku.

Yahoo! Počasí: vítr a srážky Yahoo! Počasí: vítr a srážky

Yahoo! Počasí: jak je v Ostravě Yahoo! Počasí: jak je v Ostravě

“Sledování počasí by mělo být krásné, intuitivní a osobní, bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo jaké zařízení používáte,” napsal ředitel mobilních produktů Yahoo Marco Wirasinghe. “Doufáme, že se budete rádi dívat na počasí s novým designem a spoustou vylepšení.”

Yahoo! Počasí: hlavní nabídka Yahoo! Počasí: hlavní nabídka

Yahoo! Počasí: možnosti nastavení Yahoo! Počasí: možnosti nastavení

Aplikace může synchronizovat uložená sledovaná místa přes účet Yahoo a poskytují upozornění na nebezpečné meteorologické jevy. Aktualizované Yahoo! Počasí je dispozici zdarma v Obchodě Google Play. Program Yahoo! Počasí je velmi oblíbený zejména v zámoří – i díky tomu zaznamenal v Obchodě Play již více než pět milionů stažení a drží si poměrně pěknou průměrnou známku 4,4. Odradit by mohla velikost instalačního balíčku – přeci jen 11 MB je na aplikaci tohoto typu docela hodně. Instalovat můžete na Android 2.3 a novější.

Yahoo! Počasí: info v notifikační liště Yahoo! Počasí: info v notifikační liště

Yahoo! Počasí: widgety na domovské obrazovce Yahoo! Počasí: widgety na domovské obrazovce

Yahoo! Počasí
Yahoo! Inc
Verze1.1.0 (15. 8. 2013)
Velikost11 MB
2.3+


Zdarma

Zdroj: The Verge

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)