Muž fotil selfie s chřestýšem, nejspíše přijde o ruku

selfie s chřestýšem

Sobotní ráno znamená jediné – většině končí pracovní povinnosti a mohou začít čerpat nové síly do dalšího týdne. Pojďme víkend začít spíše úsměvnou zprávou, která ale s mobilními telefony a Androidem bezesporu souvisí. Selfie – pojem, který si v žebříčku oblíbenosti oproti minulým letem značně polepšil. Tvorba těchto fotografií z předního fotoaparátu telefonu dnes patří neodmyslitelně k životu zejména mladší generace, ale není to podmínkou. O tom by mohl vyprávět 36letý muž  Alex Gomez, který se rozhodl povznést selfie na vyšší úroveň. Na rodinném ranči totiž objevil chřestýše a dostal skvělý nápad – selfie s chřestýšem. Situace ovšem neměla dobrý konec. Chřestýš nadšení mladistvých nesdílel a nechuť k focení a sociálním sítím vyjádřil kousnutím. Alex Gomez byl odvezen do nemocnice, kde mu byl podán protijed, ale je velké nebezpečí, že přijde o svou ruku. Jaké z toho plyne ponaučení?

Selfie s chřestýšem

selfie fotografie

Selfie s chřestýšem – jedovatým hadem rozhodně není dobrý nápad. Možná bychom se měli zamyslet, zda podobné fotografie vůbec stojí za to. Jsou selfie skutečně takovým hitem?

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)