Random Hacks of Kindness 2012

bigger-white-transp-2b-1

GUG.cz pořádá letos v Praze již 3. hackathon s názvem Random Hacks of Kindness. Tato akce nebude zaměřena na specifické technologie. Nezáleží tedy, jakou platformu pro vývoj vašich aplikací preferujete, ale cílem bude vyvinout aplikaci, která bude pomáhat ostatním lidem. Hackathon bude probíhat od pátku 1. 6. 2012 odpoledne v kancelářích Googlu na pražském Smíchově, kde budou představeny návrhy problémů k řešení od neziskových organizací, jako například Open Society Fund, Amnesty International nebo Greenpeace. Po další dva následující dny (2. a 3. června) se budou účastníci pokoušet realizovat aplikaci, která bude řešit vybraný problém.

IAP10214

Vstup je zdarma a od účastníků se předpokládá alespoň základní znalost programováni. Zájemci naleznou více informací a registraci zde.

zdroj: sites.google.com

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (Gug.cz) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Jan Dolejš]

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)