Pressy – šikovné programovatelné tlačítko v prvním pohledu

pressy1

O chytrém programovatelném tlačítku s názvem Pressy jsme vás informovali již začátkem září minulé roku, kdy vzbudilo obrovský zájem. Společnost, která se o distribuci stará, ovšem start úplně nezvládla a nám se podařilo Pressy získat až nyní. Jak to vlastně funguje? Pressy zasunete do standardního slotu sluchátek a používáte jako další hardwarové tlačítko, které pomocí speciální aplikace dokáže ovládat spoustu funkcí mobilního telefonu. Samozřejmostí je kombinace různých stisknutí, které pak plní odlišné úkony. Tomáš Očadlý vám tento doplněk v prvním pohledu přiblíží a ukáže, v čem Pressy vyniká, jak se pracuje s aplikací a jaké je používání v praxi.

pressy-xl

Pressy – rozbalení a představení

Pressy - rozbalení a představení

Než se chytré tlačítko dostalo do výroby a prodeje, několik výrobců ukradlo tento nápad a vydalo své vlastní řešení. Jedním z nejznámějších je nejspíše MiKey od čínského výrobce Xiaomi, které sice nabídne funkčně jednodušší aplikaci, ale je k dispozici za necelých 100 Kč, což je přibližně čtvrtina ceny Pressy.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (38)