Řada telefonů Moto Z dostává čtyři nové moduly

nové moduly

V minulém článku jsme se zaměřili na představení telefonu Moto Z2 Play. Nebyla to ale jediná novinka. Společnost ukázala také čtyři nové moduly.

Nové moduly se zaměří na nabíjení, ale i hry

První novinkou jsou nové kryty, které se nazývají Moto Style Shell. Kromě nového designu nabízí hlavně možnost bezdrátového nabíjení. To byla jedna z hodně žádaných funkcí, která chyběla u modulů k první generaci Moto Z.

Další modul potěší všechny hráče. Z mobilního telefonu vytvoří přenosnou herní konzoli se všemi tlačítky, která jsou potřeba k plnohodnotnému hraní. Jelikož hraní her na mobilu je náročné na baterii, tak potěší i přídavná baterie 1 035 mAh.

Třetí modul se jmenuje TurboPower Pack, ten nabídne dodatečnou kapacitu 3490 mAh. Plusem je to, že nabízí i rychlé nabíjení. Během pouhých dvaceti minut by se mělo nabít až 50% baterie telefonu. Posledním představeným modulem je JBL Soundboost 2, což je druhá generace reproduktoru, který by měl na jedno nabití vydržet přehrávat hudbu až 10 hodin. Všechny tyto moduly budou dostupné v létě tohoto roku, cena za první modul Style Shell je 39 dolarů, což je v přepočtu 915 Kč. Zbylé tři moduly pak stojí stejně, a to 79 dolarů za jeden, v přepočtu bez DPH tedy 1800 Kč.

Moto Z2 Play

Moto Z2 Play

1.0
  • Displej 5,5"
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 626
  • RAM 3 / 4 GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Úložiště 32 / 64 GB
  • Baterie 3 000 mAh

Který modul vám přijde nejužitečnější?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)