Keymonk Keyboard – Swype dvěma prsty

4

Jelikož současná podobna mobilních telefonů způsobila, že zadávání textu se děje především prostřednictvím virtuální klávesnice na displeji, je velmi důležité si vybrat takovou, která Vám sedí, aby bylo psaní co nejrychlejší a nejefektivnější. Systém Android dovoluje instalaci nepřeberného množství klávesnic, takže mají uživatelé z čeho vybírat. Velmi oblíbeným způsobem zadávání textu je Swype, kdy tahem prstu přejedeme po písmenech, která slovo obsahují a klávesnice odhadne dané slovo. Keymonk Keyboard jde však ještě dál. Klasické Swype zadávání je určeno pro tah jednoho prstu, s touto klávesnicí však dokážete psát dvěma prsty naráz.

http://youtu.be/gxU6Y4Vki78

Koordinace pohybů bude v tomto případě velkým oříškem. Po naučení však může být psaní rychlejší než kdy jindy. Klávesnice je ve fázi prvního vydání, a tak neobsahuje zatím mnoho funkcí a slovníků, které jsou pro psaní metodou Swype zcela zásadní. Podle autorů se více jazyků a funkcí dočkáme v blížící se plné verzi.

Jakou klávesnici používáte Vy?

9107e2af02c0fb7b2f0c4e11ac57bfde?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)