Humble SEGA Mobile Bundle – Sonic, Crazy Taxi a další za libovolnou cenu

Humble-Sega-Bundle

Ano, máme rádi Humble Mobile Bundle a jsme rádi, když se objeví jeho nová verze. Tentokrát je hodně tematická a přináší to nejlepší od vývojářů ze SEGA. Tituly, které v Google Play nepatří k těm nejlevnějším můžete zakoupit naráz za velmi výhodných podmínek. Jako vždy platí, že několik her dostanete za jakoukoli částku a pro odemčení těch prémiových musíte přispět alespoň průměrnou částkou. Ta v současné chvíli činí 3,89 dolaru (81 Kč), což se za balík her jistě vyplatí utratit.

Humble SEGA Mobile Bundle 1

Za své peníze získáte přístup celkem k devíti hrám. V základu najdete Virtual Tenis, Sonic 4 Episode I a ChuChu Rocket. V prémium potom další díly Sonica, Crazy Taxy a Super Monkey Ball 2.

crazy taxi 1 SEGA

Jako vždy platí, že si můžete vybrat, kam příspěvek poputuje. Na výběr je Child’s Play Charity nebo program Water Aid, který pomáhá zlepšit přístup k vodě v zemích třetího světa.

Zdroj: HMB

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

No Image-01

Emulátory na androide

Aplikace Milan Menšík Milan Menšík
8 min. uložit na později

Komentáře (3)