Návyková hra Fruit Ninja slaví 5 let a dostává velkou aktualizaci

Fruit ninja

Vzpomínáte ještě na slavnou hru Fruit Ninja? Jedná se o jeden z vůbec prvních herních titulů pro Android, který zaznamenal opravdu masivní úspěch a do svých zařízení si jej stáhly miliony uživatelů. Recept na úspěch přitom spočíval v jednoduchosti, hlavní cíl hry totiž spočíval ve swypováním rozsekat všechno ovoce, které se objeví na obrazovce. Nejen, že jste nesměli dopustit, aby vám unikly víc jak dva kousky ovoce, zároveň jste se také museli vyhýbat bombám, které se mezi ovoce čas od času vmísily. Naopak zvýšit své skóre jste mohli různými komby, jako například rozseknutím několika kousků ovoce jedním švihem. Do hry však časem přibyly i další režimy, které napomohly prodloužit její trvanlivost.

Fruit Ninja 5 Year Anniversary Celebration!

Fruit Ninja 5 Year Anniversary Celebration!

Možná se vám to bude zdát až neuvěřitelné, ale tato populární hra je tu s námi již 5 let! Herní studio Halfbrick, které za vývojem hry stojí, se rozhodlo oslavit toto výročí vydáním velkého updatu. Ten přináší mód nazvaný Festival, který v sobě ukrývá režim turnaj a šest různých miniher, které hráči umožní vyhrát herní měnu, kterou následně může proměnit na bonusy nebo vstupenky do turnaje. V každém turnaji pak budete bojovat celkem proti šesti soupeřům. To ale není vše, studio Halfbrick totiž oslavuje 5 let také prostřednictvím jiných svých her, ve kterých tak můžete nalézt nové levely, předměty a zbraně s tématem hry Fruit Ninja.

Fruit ninja 5 let

Hru Fruit Ninja můžete stáhnout do svého zařízení s Androidem z Google Play ve verzi zdarma, nebo za přibližně 25 Kč.

Fruit Ninja®
Fruit Ninja®
Fruit Ninja Classic
Fruit Ninja Classic

Hráli jste či stále ještě hrajete hru Fruit Ninja?

Zdroj: AndroidAuthority.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)