Telefon Doogee F2015 – formule 1 mezi čínskými telefony

DOOGEE-F2015

Čínských společností, které se kvalitou a provedením telefonů blíží zaběhlým značkám, příliš není. Doogee ovšem bez debat patří mezi výrobce, kteří stojí za několika povedenými modely (vzpomeňme například telefon DG800 Valencia či DG900). Ke konci roku na trh zamíří novinka v podobě Doogee F2015, která se pochlubí velmi zajímavými hardwarovými parametry a, doufejme, také nízkou cenou. Pomyslným tažným motorem bude osmijádrový procesor MediaTek MT6753, kterému budou po ruce 3 GB paměti RAM. Displej nabídne úhlopříčku 5,5″ s Full HD rozlišením a bude kryt ochranným sklem Corning Gorilla Glass 2. Tenké mají být i rámečky v okolí tohoto panelu, údajně pouze 1 mm. Výbavu dále tvoří baterie s kapacitou 3000 mAh, 13MPx fotoaparát a podpora LTE. Prozatím ale nevíme, na jakých frekvencích.

Doogee-F2015 2

Fotografie navíc prozrazují přítomnost čtečky otisků prstů, která je řešena podobně jako například u oblíbeného telefonu Huawei Mate 7, tedy v zadní části pod fotoaparátem. Prozatím tato čínská společnost neprozradila cenu zařízení, uvolnila pouze tyto specifikace a datum vydání okolo září.

zdroj: cngdgt.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)