Více než stovka originálních tapet v rozlišení 960 x 800

mortem_tuam_ico

Již ve čtrvrtek se můžete těšit na článek “Čtenáři doporučují”, ve kterém si představíme třináct živých tapet, jimiž můžete oživit domovskou obrazovku svého Androidu.

Pokud se vám ale nechce čekat a preferujete tapety statické, máme pro vás tip na zajímavý web, kde naleznete více než stovku (přesně 107) unikátních (a často také velmi podařených) tapet. Obrázky jsou poskytovány v rozlišení 960 x 800 a jsou tak vhodné především pro telefony jako je Samsung Galaxy S II a podobné.

Tapeta od Mortem TuamTapeta od Mortem Tuam

Jde o práci grafika,prezentujícího svá díla pod značkou Mortem Tuam (vlastním jménem Alex Hernandez), který jako “vedlejšák” déle než rok vytváří tapety a ikony pro Android.

Tapeta od Mortem TuamTapeta od Mortem Tuam

Autor své výtvory poskytuje zdarma, nicméně pokud byste mu chtěli poděkovat, můžete přispět libovolnou částkou přes PayPal. Vybrané peníze hodlá Mortem Tuam investovat do webu, na kterém by rád poskytl ještě více svých děl.

Tapety můžete stahovat z galerie, odkud je uložíte kliknutím pravým tlačítkem myši a volbou Uložit odkaz.

Zdroje: AndroidSPIN a web Mortem Tuam GFX

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)