Jak spojit práci a koníčka v jedno? Přidej se k nám!

Hledáme nové tváře

Žiješ mobilními technologiemi, chceš si vyzkoušet ty nejlepší vychytávky a každý den tak proměnit práci v zábavu? Tak možná u nás ti to splníme. Připoj se k nám a staň se členem největšího internetového média specializujícího se na systém Android. Čti dál a prozradíme ti, jak na to.

Svět Androida hledá nové členy do týmu

Jelikož je Android současnou jedničkou mezi operačními systémy, dění okolo je opravdu hodně. Naší snahou je stále zlepšovat kvalitu obsahu a právě proto hledáme do týmu novou posilu, která by svým zápalem a šikovností dokázala portál Svět Androida popostrčit do dalšího levelu. Pojďme společně zjistit, zdali to můžeš být právě ty.

Odměna je jistá – kromě přátelského kolektivu, svobody v práci a možnosti vyzkoušet si nejrůznější vychytávky všeho druhu ještě před uvedením na trh tě čekají i nějaké ty zlaťáky, ale hlavně se pro tebe práce stane zábavou. Díky “offline akcím” a webu budeš moci předat své znalosti velké skupině čtenářů, navíc získáš neocenitelné zkušenosti, které ti pouhé sezení za počítačem nenabídne. Pojď nám ukázat, že na to máš.

Pozor, dostat se k nám je fuška, uvnitř je to už ale pohoda

Aby uvnitř v týmu mohla být taková pohoda, jak zmiňujeme, jsou přijímací pohovory velmi přísné. Co tě čeká a nemine? Projdeš si tři kola a z toho tě čeká jeden osobní pohovor.

Koho hledáme?

Tvorba textového či multimediálního obsahu je pro nás alfou i omegou, rádi bychom v týmu přivítali nové tváře z řad redaktorů a YouTuberů. Pomyslné místečko čeká také na obchodníka, který by se věnoval nejen Světu Androida, ale i dalším projektům, které připravujeme. Třeba zrovna pro vás se Svět Androida stane prací snů?

Redaktor Svět Androida

Baví tě dění okolo nových technologií a rád se o své zkušenosti, zážitky a novinky dělíš s ostatními? Tykáš si s gramatikou natolik, že jsou pro tebe bezchybné texty samozřejmostí? Pokud jsi na vše odpověděl ano, tak hledáme právě tebe.

YouTuber Svět Androida

Velký potenciál vidíme ve tvorbě videí, kde máme aktuálně ještě velký prostor pro zlepšení. Jdete do toho s námi? Na pozici YouTubera není důležité, zda si rozumíš s kamerou či umíš profesionálně sestříhat video. To hlavní spočívá v tom, jak vypadáš a umíš zaujmout před kamerou. Řeklo by tvoje okolí, že jsi dobrý řečník, bavič, “ulítáváš” na technologiích a dokážeš si udělat legraci i sám ze sebe? Tak nám to ukaž.
K životopisu nezapomeň přibalit své vlastní TOP video, je to podmínkou. Kvalita videa není důležitá, obsah ano. Neboj se být extra crazy, máme pochopení takřka pro všechno.

Obchodník Svět Androida

Do našich řad rádi přijmeme také šikovného človíčka, který má cit pro obchod, technologie a zvládá udělat “tah na branku”. U této pozice jsou pro nás předchozí zkušenosti z oboru podmínkou. V čem je potřeba vynikat? Především skvělou komunikací, která je pro nás naprostý základ – většina zakázek je sice řešena “online”, ale i tak jsou osobní setkání s klienty nenahraditelné. Máte obchodního ducha, nebojíte se nových věcí a umíte věci dotáhnout až do konce? Pojďte to prodat k nám.

Jak na to?

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Napište nám, proč zrovna vy jste pro náš tým tou pravou a správnou posilou. Ukažte, že k nám patříte a že s námi chcete pracovat. Do předmětu e-mailu napište profesi, kterou u nás chcete vykonávat. Máte pocit, že jste v seznamu nenašli svoji vysněnou práci, a přesto víte, že byste byli posilou pro tým? Napište nám, co umíte a v čem vynikáte. Schopný člověk se v týmu rozhodně neztratí!

Svět Androida nábor Chceš se stát členem týmu? Využij nábor Světa Androida

E-mail pro nábor Svět Androida musí obsahovat!

  1. předmět emailu: “ Nábor – (profese, o kterou se zajímáte) – (jméno a příjmení) “př. „Nábor – redaktor – Pepa Tuňák“
  2. váš životopis s fotografií + informaci, proč si myslíte, že zrovna vy byste byl posilou pro náš tým.
  3. pokud nám rovnou zašlete reference, bude to velkou výhodou

Vaše životopisy zasílejte na adresu: prace@svetandroida.cz. Dbejte na to, aby váš e-mail obsahoval všechny zmíněné body. Jen tak máte jistotu, že vám od nás přijde odpověď.

Na čem záleží?

Jsi žena, nebo muž; malý, nebo vysoký; starý, nebo mladý; štíhlý, nebo kus? Nic z toho nehraje roli. U nás je důležité pouze to, co umíš, jak to zvládneš prodat a zapadnout do týmu.

Tak co, zůstaneš tam, kde jsi, nebo to zkusíš u nás?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek