Seznam.cz představil vlastní prohlížeč. Má šanci uspět?

Seznam_CZ

Portál Seznam.cz patří v České republice mezi velice oblíbené servery a zdatně konkuruje samotnému Google, neboť také nabízí další nadstandardní služby – vyhledávání, e-mail, mapy, počasí atp. Vypadá to, že i dalším krokem se chce přiblížit Googlu, a tak se dnes v Obchodu Play objevil prohlížeč, který byl Seznamem stvořen. V první verzi toho prohlížeč zatím příliš neumí a nenabízí téměř žádné dodatečné nastavení. Poradí si standardně se záložkami, kartami, sdílením či třeba prohlížením v desktopové verzi. Hlavní zbraní je dobrá optimalizace pro služby Seznamu. Výborně si tedy poradí například s vašimi e-maily.

prohlizec-seznam-cz (4)

Dalším šikovným prvkem jsou Widgety, které čerpají přímo z webového serveru a potěší tak uživatele, kteří jsou na tyto sekce webu zvyklí z počítače. Řeč je například o vyhledávání, o zprávách z Novinek.cz, o e-mailu, počasí atp.

prohlizec-seznam-cz (3)

Mezi prohlížeči to bude mít tato aplikace velice těžké a v první verzi se zatím konkurenci rozhodně rovnat nemůže. Je ovšem pravděpodobné, že spousta uživatelů služeb Seznamu tuto aplikaci vyzkouší a pokud nebudou patřit mezi náročnější uživatele, klidně u ní zůstat mohou. Nás však zatím aplikace příliš nenadchla.

Seznam.cz
Seznam.cz

Jak se líbí nový prohlížeč Seznam.cz vám?

Moc děkujeme za tip našemu čtenáři!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (38)