Pura Scents: Chytrý může být i osvěžovač vzduchu

Pura_Meta

Chytrá domácnost je jedním z trendů poslední doby a již zdaleka nezahrnuje jen chytré televize. Na trhu tak nalezneme celou řadu produktů pro chytrou domácnost, mezi ty patří například chytré zásuvky a LED žárovky nebo domácí IP kamerky. Jednou za čas se však objeví i produkt, od kterého by asi ani nikdo nečekal, že může být “chytrý”. Přesně do této kategorie spadá Pura Scents – chytrý osvěžovač vzduchu.

Tato, na první pohled neobvyklá, novinka se objevila na crowdfundingovém serveru Kickstarter. Tam se jí již podařilo dosáhnout vytyčeného cíle a vybralo se na ni 50 000 $. A v čem vlastně spočívá kouzlo chytrého osvěžovače Pura Scents?

Tato krabička v sobě ukrývá dvě vůně, jejichž odpařování můžete pohodlně nastavit z aplikace ve vašem telefonu. Osvěžovač tak lze z telefonu například přímo zapínat/vypínat a zrovna tak je možné nastavit přesný čas, kdy má uvolňovat danou vůni. Vedle toho však Pura Scents spolupracuje také s aplikacemi jako IFTTT a lze tak pro něj vytvářet různá pravidla. Vedle bezdrátového spojení se smartphonem nabídne tato novinka také USB zástrčku pro nabíjení různých zařízení a RGB LED diody, díky kterým poslouží například jako dětské světýlko.

pura scents

Pura Scents spolu se dvěma vůněmi lze v současnosti předobjednat z KickStarteru za 69 $ (přibližně 1760 Kč) ve volném prodeji pak jeho cena stoupne na 80 $ (přibližně 2 000 Kč).

Zaujal vás chytrý osvěžovač vzduchu Pura Scents?

 

Zdroj: AndroidHeadlines.com, Kickstarter.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)