Qualcomm na Twitteru potvrdil nový telefon OnePlus 3T

Bude novým telefonem OnePlus 3T?

Spekulace o novém telefonu OnePlus 3T se šíří již nějakou dobu. Poslední zprávy naznačují, že se oficiálního představení dočkáme 14. listopadu. Qualcomm nicméně na svém Twitteru trochu s předstihem potvrdil jeho existenci.

OnePlus 3T obdrží Snapdragon 821

První potvrzená informace o telefonu je zatím pouze procesor Snapdragon 821, který Qualcomm potvrdil ve stejném tweetu. Další informace už vychází ze spekulací. Vylepšení by se měla dočkat vnitřní paměť, kde by nově měla existovat i 128GB verze.

Neměl by se opomenout ani hlavní fotoaparát, který by měl dostat čip Sony IMX398, a jelikož dostane telefon o trochu více výkonu, bude se hodit i větší baterie, ta by měla mít hodnotu 3300 mAh. Samozřejmě samotný název telefonu také nemusí být finální a může se do odhalení změnit.

Téměř všechno ostatní by už pak mělo zůstat stejné, a to včetně 5,5” Full HD displeje a 6 GB RAM. Na oficiální potvrzení nebo vyvrácení si budeme muset ještě chvíli počkat, ale datum 14. listopadu se jeví jako reálné. A to i vzhledem k tweetu Qualcommu, protože je velmi nepravděpodobné, že by něco podobného oznamovali delší dobu před odhalením.

Co byste si nejvíce přáli v novém telefonu OnePlus?

Zdroj: phandroid.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)