Výlet do Barcelony a spousta práce. Jak vypadal světový mobilní kongres očima redakce?

MWC 2016 – vlogy Svět Androida

Letošní veletrh Mobile World Congress (MWC 2016) přinesl mnoho zajímavých novinek a my jsme měli tu čest být na místě osobně. Některé z vás by možná zajímalo, jaké to je mít novinářskou akreditaci a užívat si takhle velkou akci a její atmosféru. Rozhodli jsme se tedy, že vám ze zákulisí akce ukážeme vše co půjde – jak probíhá cestování, “tiskovky”, hotely, cestování, večeře, ubytování, cestování apod.

MWC 2016 – vlog 01 – SvetAndroida.cz

MWC 2016 - vlog 01 - SvetAndroida.cz

Spuštění videa z aplikace.

MWC 2016 – vlog 02 – SvetAndroida.cz

MWC 2016 - vlog 02 - SvetAndroida.cz


Spuštění videa z aplikace.

Díky našim vlogům máte jedinečnou příležitost nahlédnout za oponu života redaktora na MWC. A jak si můžete všimnout, kromě užívání si akce je za tou pomyslnou oponu také spousta práce, stresu, pobíhání po výstavišti i mezi jeho jednotlivými částmi.

MWC 2016 – vlog 03 – SvetAndroida.cz

MWC 2016 - vlog 03 - SvetAndroida.cz


Spuštění videa z aplikace.

Nejeli jsme ale do Barcelony na dovolenou, nýbrž na pracovní cestu, takže pracovní nasazení bylo tím nejdůležitějším. Díky tomu jsme však měli jedinečnou možnost zhlédnout tiskovky největších výrobců, jako například Samsungu, který zde uvedl svůj Galaxy S7, nebo také LG, které konkurovalo částečnou modulárností G5.

MWC 2016 – vlog 04 – SvetAndroida.cz

MWC 2016 - vlog 04 - SvetAndroida.cz


Spuštění videa z aplikace.

I další výrobci nám měli co říci. Sony představilo svou novou řadu Xperia X a vzápětí ohlásilo zrušení dosavadní vlajkové řady Xperia Z. Alcatel, HTC, Lenovo – ti všichni a mnozí daší na veletrhu představili nové smartphony a příslušenství k nim a k virtuální realitě. Virtuální realita je totiž současný trend a na MWC se o ní povídalo takřka na každém rohu.

MWC 2016 – vlog 05 – SvetAndroida.cz

MWC 2016 - vlog 05 - SvetAndroida.cz


Spuštění videa z aplikace.

Nakonec už zbývá jen dodat, že nám bylo ctí vám Barcelonu ukázat zblízka, i když jen skrze vaše monitory či smartphony. Pokud vás zajímá vše, co se na MWC 2016 událo, není nic jednoduššího, než následovat odkaz pod článkem. Přinesli jsme vám totiž opravdu solidní nálož informací a novinek. Informovali jsme vás i na našem YouTube kanálu.

MWC 2016

Jak vidíte zákulisí barcelonského kongresu MWC 2016?

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)