Konec čekání. Již příští týden se dočkáme Moto 360 2. generace

Moto-360-Sport

První model chytrých hodinek Motorola Moto 360 přinesl něco, co dosud v segmentu chytrých hodinek chybělo – krásný kulatý design a styl. Možná vhodnější by bylo napsat, že nás na to spíše lákal, protože skutečnost už tak růžová nebyla. Tak či tak se po vzoru těchto hodinek objevilo spoustu podobných modelů od konkurence. Je jasné, že Motorola Moto 360 dostane svého nástupce v podobě druhé generace a přijde dokonce ve dvou variantách. A nyní již známe datum – Lenovo, pod které Motorola spadá, totiž začíná rozesílat pozvánky na tiskovou konferenci, která se uskuteční 8. září. Je čas – tak zní slogan, kterým se celá tisková konference ponese. Oficiální informace o hardwaru či dalších specifikacích prozatím chybí, ale pozitivní je fakt, že již příští týden budeme mít jasno. Vše se odehraje v Šanghaji.

Motorola Moto 360 přijde ve dvou variantách

moto 360 2 generace

Bude mít druhá generace úspěch? To závisí na mnoha faktorech. První generaci sužovalo hned několik problémů – nižší výdrž, horší kvalita zpracování (praskající zadní kryt, špatná voděodolnost) či zpočátku vyšší cena. Pokud by se novince povedlo tyto neduhy novince vyřešit, máme se rozhodně na co těšit.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)