Kogan zveřejil nepodařený prototyp Agora

No Image-02

Před několika týdny jsme vás informovali, že australský operátor Kogan odkládá dva modely se systémem Android. Kogan Agora a Agora Pro měly být dostupné již počátkem roku 2009. Navíc mělo jít o druhý oficiální telefon se systémem Android. Místo těchto modelů však společnost vydala prohlášení, ve kterém se omlouvá a vydání modelů odkládá. Za odložením stál problém s nekompatibilitou displeje s aplikacemi pro Android. Rozlišení displeje bylo příliš nízké, telefon proto putoval zpět na designerský stůl.

Výsledkem snažení by měl být telefon s velkým, 3.8palcovým displejem ve stylu iPhonu. Už teď je velmi pravděpodobné, že ze současného Blackberry vzhledu s QWERTY klávesnicí mnoho nezbude. Klávesnice zřejmě přenechá místo softwarové, která je dostupná v nejnovějším cupcaku systému Android.

Nyní se po dlouhé době objevily první oficiální fotky vyrobeného prototypu původního modelu. Ačkoliv již dříve byly dostupné obrázky  tohoto modelu, zveřejněné fotografie zachycují telefon takzvaně “naživo”. Jak je zejména na malém displeji vidět, rozhodnutí o přepracování bylo rozumné. Celkový design telefonu ve stylu komunikátorů Blackberry nebyl naopak na škodu.

Jak se vám líbí?
Prototyp Kogan AgoraPrototyp Kogan Agora

Zdroj: Gizmodo.com.au

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (0)