Japonci vymysleli podprsenku, která se při vzrušení sama rozepne

podprsenka

Zdá se, že moderní technologie začínají pronikat i do oblečení a v tomto případě přímo do toho nejblíže tělu – do dámské podprsenky. Japonští inženýři vynalezli speciální část dámského spodního prádla, která se sama rozepne, pokud se žena vzruší a dosáhne romantické chvilky. Jak to celé funguje? Podprsenka snímá tepovou frekvenci ženy a skrze technologii Bluetooth ji odesílá do mobilního telefonu, kde jsou data analyzována speciální aplikací. Podle vědců je algoritmus rozpoznávání dostatečně propracovaný a hravě tedy rozpozná, zda žena skutečně dosáhne vzrušení a není jen třeba vystavena větší fyzické námaze, která rovněž mění tepovou frekvenci. Nemělo by se tak stávat, že by se podprsenka rozepínala při sportování či třeba běhu na autobus.

podprsenka

Žádné další detaily bohužel nejsou zatím známy, a tak se jedná spíše o zajímavost a ukázku, k čemu všemu mohou sloužit moderní technologie a mobilní telefon. Ale kdo ví – třeba se něčeho podobného za pár let skutečně dočkáme.

zdroj: dailymail.co.uk

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)