Incipio Vehicle Dock: držák do auta, který budete chtít

incipio-dock

Někdejší Motorola a tedy současné Lenovo je jedním z výrobců, kteří koketují s modularitou svých telefonů. Oproti takovému LG G5 však byla modularita telefonů řady Lenovo Moto Z obecně lépe přijata. I díky tomu Lenovo a jeho partneři pomalu, ale jistě uvádí na trh další moduly Moto Mods. Jedním ze zajímavých přírůstků do této produktové rodiny je pak novinka nesoucí název Incipio Vehicle Dock. Co tento netradiční držák do auta vlastně umí?

Incipio Vehicle Dock – užitečný pomocník pro řidiče

Incipio Vehicle Dock k uchycení telefonu využívá magnet, díky čemuž stačí některé Lenovo z řady Moto Z jen přiložit. Menší nevýhodou může pro někoho být uchycení držáku pouze za výdech ventilace. USB kabel pro nabíjení se připojuje přímo do držáku a po přichycení telefonu tak již nemusíte cokoli připojovat. Vedle USB pak Incipio Vehicle Dock obsahuje také 3,5mm jack konektor pro spojení se staršími autorádii. Držák podporuje i rychlé nabíjení TurboPower.

incipio vehicle dock

Posledním detailem, zpříjemňujícím život řidičů je pak možnost automatického spuštění Android Auto po připojení telefonu. Díky zmíněnému USB portu by pak mělo být možné s dockem využít prostřednictvím SmartLink také Android Auto na displeji multimediálního systému vašeho auta.

Android Auto – jak udělat vaše auto chytřejší (recenze)

Android Auto - jak udělat vaše auto chytřejší (recenze)

Pokud se vám Incipio Vehicle Dock zalíbil, musíme vás trochu zklamat. Tento propracovaný držák telefonu do auta totiž lze (zatím?) koupit pouze v USA. Cena pak byla stanovena na 65$, tedy v přepočtu přibližně 1600 Kč, což také není zrovna málo.

Využili byste Incipio Vehicle Dock i ve vašem autě?

Zdroje: Droid-Life.com, Incipio.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)