Bleskovka Trid: minimalistická hra pro fajnšmekry

TRID APLIKACE

Hraní her na cestách nebo při nedostatku volného času může být obtížné. Na relativně malé obrazovce smartphonu je leckdy ovládání titěrné, hrací doba příliš dlouhá a vaše myšlenky jsou hrou plně zaměstnány. Řešením jsou minimalistické oddechovky, které nabídnou správnou porci zábavy a přitom jsou rychlé a nevyžadují mnoho soustředění. Zpříjemněte si odpoledne s povedenou hrou Trid, která zatím stále čeká zahrabaná v Obchodě Play na své objevení.

Trid nabídne jednoduchou a rychlou zábavu

Velmi kvalitně zpracovaná hra Trid je postavená na rychlých reflexech a zrovna tak rychlém uvažování. Už z úvodní obrazovky je vám jasné, že hra není žádnou slátaninou a podmanivý soundtrack halí tmavé barvy v kombinaci se žlutou do jemně tajemného hávu.

V několika hracích módech, které nabídnou možnost hrát na čas, chyby nebo obrazce zrcadlově obracet, naleznete mřížky tvořené šesti čtverci. Menší z nich “předkresluje” vzory bíle vybarvených dlaždic, které musíte co nejrychleji okopírovat na váš podklad. Ačkoli hra sama nabídne přehledný tutoriál, nebojte se zabrousit i do trénink módu.

Procvičte vizuální paměť

Sekundy běží a hra se zdá podezřele jednoduchá. Vzápětí začne obrazec s předkreslenými vzory rotovat a rázem je čím dál těžší správnou polohu vybarvených dlaždic překreslit. Soundtrack se změní ve smyčku energické elektronické hudby a nutí vás prsty kmitat co nejrychleji. Spolu s ubíhajícím časem, který se s každou zkompletovanou dlaždičkou doplňuje, vám Trid nabídne strhující herní zážitek v minimalistické podobě. Navíc cvičí vizuální paměť mozku.

Bez reklam i nákupů v aplikaci

Pokud jste spíše klidnější povahy, časomíru lze vypnout a potrápit mozkové závity i bez ní. V tabulkách lze pozorovat své navyšování maximálního skóre.

Málo známá aplikace Trid je zdarma a rozhodně má minimalistickým fajnšmekrům co nabídnout. Kombinace tmavých barev a žluté příjemně potěší, stejně jako absolutní absence reklam, příjemná smyčka elektronické hudby a vkusně doplňující i zvukové efekty.

Trid
Trid

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)