Fanoušci Star Wars pozor. KOTOR a další hry výrazně zlevněny

20b2f9_580fad6754574b598c34d8aceb37afa3

Hlásíte se do řad fanoušků Star Wars a rádi si na svém chytrém telefonu čas od času zahrajete? Pak pro vás máme dobrou zprávu, jelikož 3 hry s touto tématikou lze nyní v Obchodě Play zakoupit s opravdu výraznými slevami. Na své si tentokrát přijde jak hardcore mobilní pařmen, tak i nenáročný hráč.

Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR

První hrou ve slevě je dnes již legendární RPG a jedna z nejlepších her ze světa Hvězdných válek vůbec. Hra Star Wars: Knights of the Old Republic, velmi dobře známá také pod zkratkou KOTOR, vyšla původně pro PC v roce 2003 a koncem roku 2014 se její port dostal i na zařízení s Androidem. Musíme uznat, že tvůrci si na přechodu k ovládání skrze dotykový displej dali opravu záležet, hra tak nabídne povedené ovládání a na poměry mobilních her stále i poměrně slušnou grafiku. Tím prvořadým je zde však příběh odehrávající se 4000 let před událostmi z Epizody I., kdy proti sobě stály armády Sithů a Republiky doplněné o rychle se ztenčující zástup Jediů. Dokážete se postavit Darth Malakovi?

Hra běžně stojí okolo 240 Kč a nyní je zlevněna o 65% na podstatně příjemnějších 86 Kč.

Star Wars™: KOTOR
Star Wars™: KOTOR

LEGO® Star Wars™: The Complet Saga

Hry přenesené do světa z kostiček LEGA si po celém světě získaly velkou oblibu zejména pro své vtipné pojetí. Tvůrci těchto her se navíc často spolčují s filmovými studii a vznikají díky tomu zajímavé tituly s celou řadou známých postav, lokací či celých příběhů. Jednou z těchto sérií je i LEGO® Star Wars™. Na Android se přitom dostala hra s podtitulem The Complete Saga a jak již tento název napovídá, tento počin mapuje děj všech filmových Star Wars s výjimkou nejnovější epizody VII. LEGO® Star Wars™: The Complet Saga je vlastně titul složený hned ze dvou her, a to LEGO® Star Wars™: The Video Game a LEGO® Star Wars™ II: The Original Trilogy. Pokud se vám tedy líbí Star Wars v tomto netradičním pojetí, nastal ten správný čas k nákupu. Hra je zlevněna z původních 170 Kč na současných 26 Kč.

Hra je zlevněna z původních 170 Kč na současných 28,60 Kč.

Star Wars™ Pinball 4

Hledáte jen nějakou “záchodovku” na odreagování? To by vás mohl zaujmout oblíbený Pinball od Zen Studios. Celá série Pinball od tohoto vývojáře je dobře známá právě díky do detailu propracovaným, oficiálně licencovaným skinům stolů i jejich okolí. Jedna z těchto modifikací pak nese název Star Wars™ Pinball 4 a pinball si díky ní můžete zahrát například v lodi Impéria nacházející se na oběžné dráze planety nebo na povrchu písečného Tatooinu.

Hra je aktuálně zlevněna z původních téměř 60 Kč na symbolickou 1 Kč. Radost vám však možná zkazí přítomnost mikrotransakcí k odemčení různých vzhledů stolů, kdy jeden stojí 27 Kč.

Star Wars™ Pinball 7
Star Wars™ Pinball 7

Vybrali jste si z nabídky zlevněných Star Wars her?

Zdroj: App-Sales.net.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)