Slavíme třetí narozeniny! Děkujeme

android_birthday

Jsme zde s vámi již třetím rokem. Přesně 10. ledna 2010 zahájil svoji činnost portál Svět Androida a do světa velké žurnalistiky se vrhnul rovnou po hlavě. Skočili jsme do práce s nadšením a díky vám nyní můžeme mluvit o tom, že uplynulé období bylo neuvěřitelně plodné, zábavné i kreativní.

Slavíme velký milník, slavíme třetí narozeniny. Pro nás je to vskutku výjimečný okamžik, kdy si většina z nás po chvíli uvědomí, kam až jsme se za tu dobu dostali. Svět Androida udělal za tu krásnou dobu opravdu hodně. A trochu pyšně můžeme říci, že na více frontách. Nejsme dokonalí a ne všechno se nám daří podle našich představ. Díky vám čtenářům se však zlepšujeme a za to vám patří náš velký dík. Píšeme a informujeme o všem, co se šustne v převelikém světě systému Android. Píšeme o nových technologiích, přinášíme recenze nejnovějších smartphonů i tabletů. Zajímáme se o nejnovější trendy a pravidelně o nich referujeme. Svět Androida, teď nemyslíme zrovna název vašeho portálu, se za ty tři roky změnil k nepoznání. A my se měníme s ním.

IMG_4152

Jsme tu hlavně pro vás

Android už dávno není okrajovou chuťovkou pro zasvěcené, ale nejrozšířenějším systémem na světě, který ve svých přenosných zařízeních používají opravdu stovky miliónů uživatelů. My stojíme na straně tohoto globálního systému. Věříme nejen jemu, ale i technologiím, které s ním pracují. Jsou totiž nejen cool, ale často i velmi spolehlivé, novátorské a přinášejí nám uživatelům potěšení. Baví nás i těší zároveň, že třetím rokem můžeme o těchto novinkách psát a že vy stojíte na naší straně. Svět Androida však není jen o psaní a publikování článků. Jsme proto pyšní, že se nám daří na více frontách. Pravidelně pořádáme kreativní soutěže a spoustu akcí pro naše čtenáře, školení a mnoho dalších aktivit. Mezi ty nejoblíbenější patří Android RoadShow. Do vašeho města přivezeme ty nejžhavější novinky na poli mobilních Android telefonů a tabletů, přednášky, spoustu zábavy a soutěží o hodnotné ceny. Již druhým rokem vyhlašujeme anketu Android roku. Pomáháme vám tak vybrat ta nejlepší Android zařízení v čtenářské anketě, kterou vždy okořeníme soutěží o zajímavé ceny. A s trochou nadsázky můžeme říkat, že jsme všude tam, kde je Android. Běžně nás můžete spatřit takřka na všech akcích, které se týkají systému Android nebo Google služeb. Pojďme si připomenout jen ty největší: Google Day, Google Developer Day, Google+ kamion, DevFest, mDevCamp, Google Jam, Google I/O Extended a Dev Meetups.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

I když jsme tuto naši činnost nikde nehlásali do světa, pozorný čtenář si v našich článcích mohl všimnout, že se podílíme i na vzdělávání a evangelizaci systému Android. Děláme školení na Android a Google služby, školíme nejen začátečníky, ale i pokročilé uživatele, se kterými se dělíme o ty největší zajímavosti systému Android. Za celou dobu svého působení jsme proškolili více jak pět set uživatelů a rádi v tom budeme pokračovat. Nechceme stát na místě, a proto se sami rádi zdokonalujeme. Možná i díky téhle píli nás každý měsíc navštíví více jako 700 tisíc čtenářů, z toho 300 tisíc unikátních. Všichni si pak u nás přečtete více jak 2,5 miliónů článků. A to už je opravdu paleta!

 

Po celý rok vám přinášíme spoustu recenzí a novinek a některé dokonce i exkluzivně. Spolupracujeme s velkými výrobci Android zařízení, jako Samsung, HTC, Asus, nVidia, Acer, LG, Huawei, Prestigio, Sony, mobilními operátory Vodafone, O2, T-Mobile i samotným Googlem a mnoho dalších. V letošním roce chystáme celou řadu novinek a rozhodně se máte na co těšit. Abychom vám trochu napověděli, prozradíme, že vám usnadníme čtení našeho obsahu v telefonech a nejen v nich! Pomůžeme vám se zorientovat v džungli Android zařízení a mnohem více si nás užijí ti, kteří rádi sledují videa. Budete nás moci navštívit i osobně a slibujeme, že budeme pokračovat v soutěžích o hodnotné ceny. Více si budeme hýčkat stálé čtenáře. Jak říká jeden náš kolega, “zůstaňte naladěni”, opravdu se máte na co těšit!

Ještě jednou vám chceme poděkovat za vaši přízeň. Vy, naši čtenáři, jste tím motorem, který nám vlévá elán do žil. Právě díky vám máme chuť pokračovat a zlepšovat se v tom, co děláme. Děkujeme!

gallery_14425_22_16412

Mohlo by vás zajímat

aplikaci Svět Androida

Proč (ne)vypnout aplikaci Svět Androida?

ČlánkyPetr Mišák Petr Mišák
6 min. uložit na později

Komentáře (32)