Pařba na víkend – tipy na Android hry 168 – Hitman, skvělá tower defense a další

hitman hlavni

Vítáme vás u dalšího dílu seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry. Dnešní díl jako první nabídne skvělou tahovou hru Hitman Go. Následovat budou rytířské souboje od Gameloftu s názvem Rival Knights. Naší třetí hrou je akční střílečka SkyForce 2014, ve které budete s malinkou stíhačkou střílet do všeho, co se vám postaví do cesty. Předposlední hrou je nová tower defense hra Defenders. Nabídne skvělou grafiku, spoustu věží a dalších herních prvků. Na závěr jsme pro vás vybrali oddechovku v podobě fotbalové hry Stickman Soccer 2014.

Hitman Go

Zabiják s označením Agent 47 se konečně dostal do herní podoby i na operační systém Android. Pokud jste už hráli některý z PC/konzolových dílů, zřejmě budete žánrem hry Hitman Go překvapeni. Nejedná se o stealth střílečku, nýbrž o logickou tahovou hru. V roli Hitmana budete plnit jednotlivé mise, jejichž cíl spočívá v infiltraci nepřátelských komplexů a následné likvidaci hlavních padouchů. K dispozici máte neomezené množství tahů, prostřednictvím kterých můžete danou misi splnit. Později ovšem zjistíte, že čím méně tahů provedete, tím lepší ocenění získáte. Postupem hraní začnete poznávat vaše nepřátele a jejich tahy. Díky tomu pak budete schopni lépe předvídat a všechny vaše kroky začnete pečlivě plánovat. Hitman Go je bezesporu jedna z nejlepších her poslední doby.

hitman go 1 Android hry

 Rival Knights

V této hře společnosti Gameloft se zúčastníte rytířských utkání na koních. Úkolem bude srazit vaše protivníky z koně pomocí vašeho kopí. V každém zápase musíte nejprve nabrat nejvyšší možnou rychlost a poté svým kopím zamířit na protivníkovu slabinu. Při střetu se hra zpomalí a umožní vám lepší zacílení vašeho útoku. I tak ovšem není zasažení protivníka jednoduchou záležitostí. Díky vyhraným soubojům poté můžete nakupovat nejrůznější vybavení. Nabízí se nové brnění, helmy, koně, kopí, ale také např. nové erby na vaši vlajku. Hra je založena na modelu freemium a každý zápas vás bude stát jednu pečeť. Když je vyčerpáte, musíte vždy čekat, než se opět doplní.

Rival Knights 1

Rival Knights
Rival Knights

SkyForce 2014

SkyForce 2014 je skvělá letecká střílečka od vývojářů takových herních pecek, jako například série Can Knockdown či velmi populární tower defense hry Jelly Defense. Ve SkyForce 2014 budete ovládat malou stíhačku, se kterou se vydáte do bitvy proti nepřátelským letadlům, helikoptérám, letadlovým lodím a obřím bossům. Hra je oblečena do naprosto vynikajícího grafického kabátu. Díky svému jednoduchému ovládání se jí naučíte hrát během velmi krátké doby. Mezi jednotlivými koly se nabízí možnost upgradu vaší stíhačky. Vylepšit lze její odolnost a palebnou sílu. Všechna vylepšení lze nakupovat za hvězdy získané během hraní.

SkyForce 2014 1

Sky Force 2014
Sky Force 2014

 Defenders

Defenders je jedna z nových tower defense her se skvělou 3D grafikou, která kombinuje prvky TD s karetní hrou. Hra nabídne 26 typů věží s možností jejich upgradu. Utkáte se se 36 typy protivníků, včetně bossů s unikátními schopnostmi. Defenders obsahuje 23 misí rozdělených do několika vln, herní doba je tedy poměrně dlouhá. Za zmínku také stojí vynikající grafika. Pokud hru budete hrát na zařízení s procesorem Tegra, dočkáte se ještě lepších grafických efektů než na běžných procesorech. Jedná se o velmi zábavný tower defense, který zkrátka musíte mít.

Defenders 1

Defenders: TD Origins
Defenders: TD Origins

Stickman Soccer 2014

Stickman Soccer 2014 je skvělá fotbalová hra s naprosto obyčejným grafickým zpracování. Jak už název napovídá, jedná se o “stick” grafiku. Hra nabízí jednoduché ovládání prostřednictvím virtuálního joysticku pro pohyb a dvou tlačítek pro střelu a přihrávku (v případě obrany se mění na přepínání hráčů a skluz). Při podržení střely/přihrávky můžete pomocí šipky určovat její směr. Ve free verzi této hry můžete hrát pouze rychlé zápasy. Když hru odemknete, můžete začít hrát jednotlivé sezóny. Verze zdarma také nabízí možnost si vyzkoušet penalty.

Stickman Soccer 2014 1

Stickman Soccer 2014
Stickman Soccer 2014

Odkaz na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 168

Pařba na víkend - tipy na Android hry 168

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)