Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 277: Prehistorik, flašky a další…

Prehistorik

Pařba na víkend – tipy na Android hry 277  je tu a s ní i další nálož mobilních her. Na úvod si zavzpomínáme na klasiku Prehistorik, následně se vydáme do interaktivních rozhovorů, pak spojíme pár krystalů a na závěr si hodíme PETkou, jdeme na to!

Prehistorik: zahraje na nostalgickou strunu…

Je sladké zavzpomínání na 90. léta, kdy nás klasické arkádovky mohli bavit klidně celé hodiny, nebo dny.

Prehistorik, který je členem tlupy T-bone se vydá lovit jídlo a překonávat přitom nejrůznější nepřátelé a nástrahy. To budete moci uskutečňovat až ve čtyřech úrovních, kde na vás čekají jídlo, které musíte nasbírat před uplynutím časového limitu. Hra tak potěší zpracováním nejen pamětníky, ale i nově příchozí hráče. Takových her za dvacku je jako šafránu, proto neváhejte a skočte od studia Interplay Entertainment zpátky do pravěku!

Prehistorik
Prehistorik
Price: CZK 19.50

Seen

Je i není hra. V roli studenta Marka Blythe se pokusíte projít interaktivním příběhem v pomyslném “messangeru”.

Vaším hlavním záměrem bude si získat srdce nově příchozí spolužačky Nicole Tyler. Během psaní budete stát před různými rozhodnutími a dojde tak i k větvení příběhu, podobně jako při RPG dialozích. Hra taktéž obsahuje Story Maker pro vytváření vlastních příběhů či “very creepy” rozhovor, který se stal senzací internetu. Zkuste si to sami a to zdarma od studia Polychroma Games.

Seen
Seen
Developer: Polychroma Games
Price: Free+

Crystal Crusade

Je funkční symbióza mezi válečnictvím a “spoj tři her”. V roli hrdiny se vydáte na pomoc vašemu království, které zužují nepříjemní trollové.

Úkolem tak bude v jednotlivých úrovních vyhrávat bitvy a to díky spojování krystalů. Podle toho jak moc dobře budete spojovat, bude vaše armáda následně silnější a vy tak budete mít větší šanci bitvy vyhrát. Dopomoci mohu i kouzla, či speciální powerupy. Ve hře máte možnost upgradovat vaše jednotky i vašeho hrdinu. Zkuste tak svoje „spoj tři reakce“ a navíc si užívejte pozadí kreslených bitev od studia Torus Games zdarma

Crystal Crusade
Crystal Crusade
Developer: Torus Games
Price: Free+

Bottle Flip

Ve hře budete mít stejný nesmyslný, ale uspokojující úkol jako v tomto videu.

Budete muset trefit PETku vody na předem určenou červenou platformu, tudíž budete muset určit správný směr. Ve hře máte na rozdíl od reality vždy jistotu, že láhev dopadne tak jak má, na vás je tedy jen abyste trefili směr. Někdo to může považovat za “nehru” a mi s ním souhlasíme, ale stejně kdo dá víc? Tato jednohubka na vás čeká od studia Metroxylon zdarma.

Bottle Flip
Bottle Flip
Developer: Owen Gillett
Price: Free+

Video Pařba na víkend 277

Pařba na víkend (Android hry)

Máte tip na povedenou hru pro Android? Podělte se s námi

  • Více tipů oddělte čárkami

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

 

 

Komentáře

Synus

Synus -1

23.9.2016 8:31

Prehistorik tak to je mazec hned to jdu vyzkoušet. Děkuju ;o)

Zdenek87

zdenek87 0

z aplikace
23.9.2016 15:00

Prehistorik mám už asi 5 nebo 6 dní. Je to hra mého mládí (dětství), už před asi 2 měsíci jsem si to stáhl na PC. To byly aspoň hry. Hrával jsem Vlak, Blood, Prince of Persia, Duke Nukem 3D (a starší), Haunted a podobné. Kde jsou ty časy

Novis9610

24.9.2016 10:49

Určitě si hru Seen zahraji, ale bojím se, že i v této hře se dostanu do friendzone :DD

RSS (komentáře k článku)