Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 169 – Warhammer, pouliční závody, Angry Birds a strategie

Dobrý den, vítáme vás u další epizody seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry. Jako první vás dnes čeká odvěký souboj orků a vesmírných mariňáků ve Warhammer 40,000: Carnage, poté budeme plenit přístavy a přepadat lodě v Age of wind 3. Ve třetí hře se zúčastníme pouličních závodů se skvělým multiplayerem v reálném čase v Racing Rivals, dále se opět s naštvanými ptáky vrhneme na prasátka, tentokrát v RPG stylu s Angry Birds Epic a na závěr budeme bojovat o planety ve strategické hře Solarmax 2.

Warhammer 40,000: Carnage

Opět se vydáme do světa Warhammer 40 000, tentokrát v parádně zpracované bojové plošinovce. S vesmírným mariňákem tedy popadneme typický pilový meč, do druhé ruky střelnou zbraň a v každém kole si probijeme cestu skrze stovky orků. Jednou za čas narazíte i na obří bosse. Svého mariňáka postupně vylepšujete a vybavujete až pěti sty druhy zbraní a brnění. Každá změna na vašem vojákovi je reálně vidět ve hře. Hra dále nabízí dobrou grafiku, zničitelné prostředí a jednoduché ovládání. Warhammer 40 000: Carnage seženete na Google Play za 130 korun s možností využití dodatečných in-app nákupů.

warhammer carnage warhammer 40 000

Warhammer 40,000: Carnage
Warhammer 40,000: Carnage
Developer: 50cc Games Ltd.
Price: CZK 99.99+

Age of wind 3

V této hře se vžijeme do role pirátů a budeme válčit na moři, plenit města a hromadit kořist. Začínáte se základní bojovou lodí, kterou si můžete vylepšovat a časem si pořídit dokonce rychlejší a větší kousky. Age of wind 3 nabízí rozsáhlý a volný svět k prozkoumání, pokud se budete chtít držet kampaně, stačí plout po vyznačené cestě, nic vám však nebrání z cesty odbočit a přepadnout nějakou tu loď, či se vydat za pokladem. Souboje jsou dobře zpracované a je třeba chytře natáčet loď bokem tak, ať zasáhnete nepřítele a sami přitom vyváznete nezranění. V bojích můžete využít i speciálních útoků jako jsou pokládání výbušných barelů, nebo vyvolání krakena, který zastaví všechny lodě v pohybu. Po bojích je třeba zajet do nějakého města, doplnit rum a nabrat novou posádku. Age of wind 3 stáhnete na Google Play zdarma s in-app nákupy.

age of wind 3 powers age of wind 3

Age of wind 3
Age of wind 3
Developer: Deemedya INC
Price: Free+

Racing Rivals

Na Android se z iOS dostala další velmi populární hra a tentokrát se jedná o pouliční „drag race“ závody. Hra se příliš neliší od podobných her, které již na Androidu najdeme, ale nabízí skvělou grafiku a parádně zpracovaný multiplayer, ve které budete závodit v reálném čase se soupeři z celého světa. Před začátkem závodu s reálnými protivníky máte pár vteřin na vsazení si a ze svého vítězství vytěžit i nějaké ty herní peníze. Kromě multiplayeru závodíte i v rozsáhlé kampani, nebo využíváte nabídek „daily race“ kdy se postavíte se dvěma stejně našlapanými auty proti sobě. Racing Rivals představuje obrovskou sbírku licencovaných vozů, jako jsou McLaren, Subaru, Dodge, Mitsubishi, Ford, RWB, Scion, BMW, Acura a SRT. Všechna tato super auta si můžete dále vylepšovat. Racing Rivals stáhnete na Google Play zdarma s možnými in-app nákupy.

racing rivals multi racing rivals

Racing Rivals
Racing Rivals
Developer: Glu
Price: Free+

Angry Birds Epic

Angry Birds jsou zpět, avšak tentokrát v tahovém RPG stylu. Příběh Angry Birds Epic je velmi podobný ostatním titulům série – zelená prasátka opět ukradla vajíčka s očekávanými potomky. Samozřejmě to znamená válku, což není žádné překvapení, takže se drobní ptáčci postaví prasatům a budou se snažit získat zpět svá ukradená vejce. Hráč bude ovládat některé z nejoblíbenějších postav ze stáje Rovio, jako jsou Red, Chuck, Bomb, přičemž každá z nich bude mít jedinečné schopnosti a způsob boje. Ozbrojení ptáci budou bojovat proti prasatům s meči, bránit se dřevěnými štíty a používat kouzla. Výbavu svého opeřeného týmu budete postupně vylepšovat, stejně tak jako jednotlivé členy, kteří hraním zesílí a zvýší svou úroveň. Angry Birds Epic stáhnete na Google Play zdarma s, jak už všichni předpokládáte, in-app nákupy.

angry birds epic fight angry birds epic

Solarmax 2

Povedená strategická hra, ve které budete bojovat o galaxii. Ve hře stanete do čela vesmírné flotily a utkáte se s mimozemskými nepřáteli. Ti jsou velmi agresivní a vývojáři se chlubí jejich vysokou počítačovou inteligencí. Souboje o planety probíhají posíláním jednotek na jejich oběžné dráhy, na kterých se rozhodne o vlastnictví planety. Jakmile planetu získáte, tak vám generuje nové jednotky vhodné pro boj. Během hraní poté narazíte na další prvky, které rozvíjí strategické hraní, jako omezení v pohybu jednotek, či teleportovací zařízení. Dále hra nabídne 36 misí s rozdílnými obtížnostmi a pěknou grafiku. Solarmax 2 stáhnete na Google Play za zhruba 55 korun bez jakýchkoliv dalších in-app nákupů.

solar max 2 solarmax 2

Solarmax 2
Solarmax 2
Developer: 小米互娱
Price: 55,30 Kč

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

 

Komentáře

N1GG4

z aplikace
20.6.2014 6:22

OT: take se vám v Play Sotre najednou aktivovala položka “filmy” :)? mně jo…

Jan

Jan

z aplikace
20.6.2014 6:32

Jo, taky to tam mám.

Invoker

z aplikace
20.6.2014 6:57

Jojo nejen filmy ale taky update na kitkat 4.4.4 ;-)

TeCZko

TeCZko 0

z aplikace
20.6.2014 6:59

WH vypada dobre,jen skoda tech nakupu,navic u placene app :(.
A ano,filmy mam uz taky a kitkat overim doma na wifi :D

B.

B.

20.6.2014 7:14

SA maj určitě spoustu práce s přípravou android roadshow, tak jim to přehlídnutí nové položky v playi odpuste…

luigi.az

z aplikace
20.6.2014 7:20

Trochu OT ale vsimli jste si ze v ceskem GP se objevily filmy?

luigi.az

z aplikace
20.6.2014 7:21

pardon nejak jsem si nevsiml komentare drivejsiho ;-) hold jsem po nocni a to oci uz prehlizi kde co :-)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

20.6.2014 8:25

JJ je to tak, filmy jsou tady, ale dám o tomto tématu prosím pokračujte v tomto článku, díky za pochopení https://www.svetandroida.cz/google-otevrel-sekci-filmy-obchode-play-cesko-201406

zelená popelnice

zelená popelnice

z aplikace
20.6.2014 8:40

Ale ty ceny filmů v té nové složce na GP jsou brutální…platit přes 200korun za starší filmy je teda uhozený…

herodes

herodes

20.6.2014 11:12

no jo, filmy aj hudba su pridane v GP

herodes

herodes

20.6.2014 11:18

vlastne hudba uz tam tusim bola, ale tie filmy zaujimave :)

Lubik

Lubik

20.6.2014 11:49

Hele, máme v Gplay taky filmy ?

Nick

Nick

20.6.2014 15:03

Angry Birds Epic není špatnej. Ale jenom abych si to mohl zahrát tak nebudu platit za internet v mobilu. Když bez zaplyho netu to nejde

atiratha

atiratha

20.6.2014 16:28

Nick, přesně, vzít si Nexus 7 Wifi někam, kde není net, tak si nezahraju, pěkně nanic, postěžoval jsem si v recenzi.

Petr

Petr

20.6.2014 19:34

Zdravím. Mohl by mi tu někdo poradit ohledně her? Dnes jsem si pořídil Samsung galaxy S4 chtěl jsem si do telefonu nahrát GTA:SA, které jsem si stáhnul na netu. Při kliknutí na instalaci mi to ale hlásí, že není povoleno instalace aplikacích neznámých zdrojů. Nevíte co s tím? Moc děkuji :)

Maladava

20.6.2014 19:43

@Petr V nastavení povol instalaci aplikací z neznámých zdrojů. A o warezu bych se tady být tebou moc nezmiňoval;-)

Petr

Petr

20.6.2014 20:06

Problém je, že tam žádnou takovou položku nevidím ;)

Jirka

Jirka

z aplikace
20.6.2014 22:54

Petr: nastavení–> zabezpečení -> zaškrtnout povolit instalaci z neznámých zdrojů. a stejne jako maladava, radši tady o warez nepsat :)

RSS (komentáře k článku)