Pařba na víkend – Tipy na Android hry 52

oegmain

V dnešním díle si nejprve ukážeme westernovou střílečku Six Guns, poté si zaházíme basketbalovým míčem na koš ve hře Dude Perfect. O potrápení vašich mozkových závitů se postará logická hra Demon Hunter. Pokud máte rádi RPG hry, Earth and Legend vás bezesporu nadchne a jestli že se chcete odreagovat, stačí si zahrát One Epic Game. To vše v dnešním 52. díle Pařby na víkend.

Six Guns

Objevte divoký západ tak jako nikdy předtím v nové pecce od Gameloftu. Six Guns je střílečka ze třetí osoby s velmi dobrou grafikou a hratelností. Bojovat budete jak s drsnými kovboji a bandity, tak s různými zombíky a nadpřirozenými postavami. Co tuto hru odlišuje od jiných podobných? Je zdarma, má pěkně vytvořený systém misí, také zde jezdíte na koni, se kterým se můžete účastnit závodů a z koně můžete za jízdy i střílet. Ale jinak se jedná o čistokrevnou střílečku. Hra samozřejmě není kompletně zdarma a setkáte se zde s mikroplatbami ve hře. Ovšem za celou dobu mého hraní jsem se zatím necítil nijak omezen, proto Six Guns rozhodně doporučuji vyzkoušet.

sixguns2

Six-Guns: Gang Showdown
Six-Guns: Gang Showdown

Dude Perfect

Tato hra vznikla na motivy skupiny lidí, kteří na youtube dávají videa, jak se různými předměty trefují do věcí, nebo dávají basketbalové koše (stačí tedy na youtube napsat dude perfect a vyjede Vám mnoho těchto videí). O to samé se budete snažit v této hře, Vaším úkolem bude se v každém kole trefit do basketbalového koše. Tohle možná zní jednoduše, ale není to tak, abyste se trefili, budete muset využívat různých odrazů a také trošky toho štěstí. Dude Perfect je tedy velmi kvalitní a povedená hra s dobrou hratelností, kterou doporučuji.

dudeperfect

Dude Perfect
Dude Perfect

One Epic Game

Velmi dobrá běhací/střílecí hra. Čím mě tak zaujala? Když pominu, že jak hratelnost, zvukové efekty, grafika a výbava zbraní jsou na vysoké úrovni, tak hlavně vtipným příběhem a charizmatickými postavami. U čtení komixového příběhu jsem se opravdu pobavil. Ovládání je jednoduché, tlačítkem vlevo skáčete a tlačítkem vpravo střílíte.

oeg

13b60943e70f2cfbea8ee6548e721a12?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Earth And Legend

Tato hra na první pohled vypadá naprosto skvěle, 3D RPG v HD, možnost hrát s kamarádem přes Wi-Fi, můžete vlastnit zvíře, které Vám pomáhá v boji atd. To je všechno lákavé a opravdu to tam najdete, avšak hra samotná je poněkud přeceněná, je v ní opravdu málo questů, poměrně malé lokace s nevelkou různorodostí nepřátel, grafika hry již také není nijak oslnivá a i když hra nabízí naučení se několika dovednostem a schopnostem, tak si nakonec vystačíte s pouhým klikáním na tlačítko útoku. I tak hra dokáže zabavit a doporučil bych ji spíše na dlouhé cesty, kde obyčejné oddechovky nestačí. Všechna negativa, která jsem napsal, jsou akceptovatelná, jedná se přeci o hru na telefon, ale konkurenční hry podobného typu na telefon jsou už přece jenom o něco lepší, a proto bych spíše snížil cenu. 130 korun je opravdu moc a tolik si můžou dovolit stát pouze ty největší pecky na Android. Tato hra by měla stát zhruba o polovinu méně a v tom případě bych ji pouze vychvaloval, avšak pokud patříte mezi fanoušky RPG žánru, tak se s ní určitě zabavíte.

earthandlegend

Devil Hunter

Klasická logická hra, která potrápí Vaše hlavy. Vaším úkolem bude pozabíjet všechny nestvůry na obrazovce a to různými způsoby, jako jsou napichování na ostny, rozmáčknutí, nebo shození do jámy, avšak aby se Vám to povedlo, musíte je do těchto smrtelných kombinací nějak dostat a právě to bude hlavním oříškem.

devil hunter

Devil Hunter
Devil Hunter

Pařba na víkend – tipy na Android hry 52

Pařba na víkend - tipy na Android hry 52

 

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)