TOPlist

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 60 (hry pro slabší telefony)

everlandsmain

V dnešním díle jsme se zaměřili na telefony s menším výkonem, ale i tak zde jsou skvělé hry, které zabaví na opravdu dlouho. Obzvlášť doporučuji strategickou hru Everlands, dále zde máme extrémní snowboardovou hru iStunt2, kouzelnou přemisťovací hru Magic Portals, skvělou arkádovku Radiant a vtipnou logickou hru, kde se ukáže vaše zručnost, Twist n´ Catch.

Magic Portals

Velmi zajímavá a netradiční logická hra, ve které v roli kouzelníka budete čarovat magické portály, díky kterým můžete cokoliv přemístit, včetně sebe. Díky tomuto principu se naskytuje ve hře mnoho zajímavých, zábavných a logických situací k vyřešení. Jedná se o pěknou a nenáročnou oddechovku.

magicportals1

Magic Portals
Magic Portals

iStunt2

V této hře se budete cítit jako na hranici svých možností, budete se muset rychle rozhodovat a spoléhat na své reflexy. Budete zdolávat obrovské rampy, hory, změny gravitace, směrů a další. To vše v této hře neustále přibývá a v každém kole na Vás čeká téměř vždy něco nového. A pokud by vám to nestačilo, můžete při tom všem získávat body navíc různými salty a fintičkami na prkně. Tato hra je na GoolePlay zdarma a připlatit si můžete za bonusové věci, jako jsou například jiní jezdci. IStunt2 se ovládá pomocí akcelerometru a pro triky klikáte na dvě tlačítka po stranách displaye.

istunt2

33823ff264ebf333ba4e0efb9f681d99?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Radiant

Z Mého pohledu opravdu nejlepší předělávka invaders s nádhernou barevnou a prosvětlenou grafikou v retro stylu, také s dobrými zvukovými efekty a doprovodnou hudbou. Pro ty co neznají Invaders, tak se jedná o arkádovou střílečku, ve které ovládáte vesmírnou loď a snažíte se zdolat obrovské počty nepřátel. Na výběr máte z šesti zbraní, každá je zajímavá v něčem jiném, ale doporučuji zaměřit se na jednu, kvůli jejímu vylepšování. Zbraně kupujete a vylepšujete za peníze získané z nepřátel a z bonusů. Kromě hord mimozemšťanů musíte sem tam proletět rojem asteroidů, nebo si to rozdat s velkými a těžkými bosy. Tato hra je optimalizována také pro Xperii Play a na GooglePlay najdete tři verze: HD verze pro telefony s velkým rozlišením, normální verze pro běžné telefony a free verze, na které si hru můžete vyzkoušet.

radiant

Radiant
Radiant

Twist n´ Catch

Je logická hra, ve které využijete svou zručnost a obratnost. V roli Emmeta Blacka, se budete na laně spouštět do kobek a snažit se ukrást diamanty, avšak pozor pokud se zdržíte moc dlouho, aktivované pasti Vás dostanou. Lupiče na laně ovládáte pomocí akcelerometru a pokud ho potřebujete vytáhnout, stačí držet prst na displayi a Váš věčný pomocník Sergeant Cookie (opička) Vás vytáhne zpět. Co Vás tedy čeká? Skvělý nápad, hratelnost a moc příjemná grafika.

twistandcatch

11a3f65e8a6fec9973b8b96c6fd4ea8e?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Everlands

Jedna z nejlepších her co jsem za poslední dobu hrál. Jakmile budu mít více volna, kupuji plnou verzi. Teď, když jsem tuto hru tak pěkně vychválil, pojďme si o ni něco říct. Příběh je jednoduchý a spíše doplňující. S hrstkou dobrých zvířátek se snažíte bojovat a přechytračit zlo, které upadlo na vaši krajinu. Postupujete směrem do hor, kde je pramen s nakaženou vodou, která zlo rozšířila. Everlands je logicko strategická hra, kde opravdu musíte přemýšlet, a to i hodně dopředu. Princip hry je takový, že máte pole, do kterého můžete každé kolo vložit jedno zvíře, každé zvíře má jinou schopnost a útočí jinými směry. Jejich schopnosti zde vysvětlovat nebudu, zvířátek je moc a ani jsem všechny neviděl (ve videu v rychlosti zmíním všechny schopnosti zvířat v demu), jelikož jsem hrál jenom demo verzi a tak bych se možná někdy k této hře vrátil s plnou recenzí. Pro vítězství musíte ovládnout více jak polovinu hrací plochy. Nemusíte se bát, že se budete muset u této hry učit hrozně moc věcí. Sice jich je opravdu mnoho, ale přibývají postupně, takže máte čas se jim vždy přizpůsobit. Everlands v plné verzi nabízí také duel mód, kde můžete hrát proti sobě s kamarády na jednom telefonu, což ještě více zvyšuje atraktivitu hry.

everlands

Everlands
Everlands

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 60

Pařba na víkend - tipy na Android hry 60

 

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)