Pařba na víkend – tipy na Android hry 187 – Republique, South Park a tower offense

republique hlavní

Ve dnešním díle vás jako první čeká skvělá tower defense hra studia Crescent Moon Games – Epic Dragons. Následovat bude unikátní stealth adventura s výjimečným zpracováním – Republique. Třetím tipem na víkend je tower offense hra s parádní grafikou – Base Busters. Předposledním tipem bude Pinball s tématikou seriálu South Park. Na závěr jsme pro vás vybrali návykovku Retry, jejíž princip připomíná známou hru Flappy Bird.

Epic Dragons

Je povedená tower defense hra společnosti Crescent Moon Games. Místo věží budete na mapu umisťovat draky, kteří disponují odlišnými schopnostmi. Stavením věží do cesty protivníkům prodlužujete jejich celkovou dráhu a také určujete jejich směr. Hra zpočátku nabízí pouze 2 upgradovatelné draky – ohnivý a zpomalovací. Ostatní si musíte dokoupit prostřednictvím herní měny. Všechny věže (draky) můžete během hry vylepšovat, čímž zvyšujete jejich atributy. Hra nabízí velmi pěkné grafické zpracování a určitě vás bude bavit.

Epic Dragons 2 android hry

Epic Dragons
Epic Dragons

République

Tato hra byla vytvořena vývojáři legendárních titulů jako Metal Gear Solid, Halo či F.E.A.R. Jedná se o skvělou akční adventuru s dívkou jménem Hope v hlavní roli. Ty byla za své chování neslučitelné se zákony totalitní země uvězněna. Vy, jakožto neznámý hacker, který pronikl do interních systémů věznitelů, máte za úkol dostat dívku do bezpečí. Budete ovládat kamerové systémy, otvírat dveře, a hlavně navigovat dívku tak, aby se jí podařilo utéct. Hra získala obrovské množství kladných hlasů a nejrůznějších ocenění.

République 2 android hry

République
République

Base Busters

Base Busters na první pohled připomíná starší díly známé série Anomaly. Starší díly zmiňujeme především kvůli změně herního principu u novinky Anomaly Defenders, která na rozdíl od předchozích dílů, nepatří do žánru tower offense, nýbrž do klasického tower defense. Hru Base Busters, jíž lze tedy označit jako tower offense, vás bude bezpochyby bavit. V Base Busters ovládáte konvoj bitevních robotů, označujete protivníky, na které chcete útočit a využíváte unikátní schopnosti. Na konci každého kola se utkáte v taktickém souboji proti nepřátelským bossům. Vaše roboty si můžete nejen vylepšovat, ale také je spojovat dohromady pro vylepšení jejich bojových vlastností.

Base Busters 2 android hry

c29099114c18d384491b5b49c8bb46c9?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

South Park Pinball

Pravděpodobně nejlepší Pinball hra na Google Play – Zen Pinball, obdržela další tématicky laděný hrací stůl. Tento, jak už titulek napověděl, se nese ve stylu kontroverzního amerického seriálu South Park, za kterým stojí komici Trey Parker a Matt Stone. Novým stolem (ve skutečnosti jsou 2) vás bude provázet většina South Park postaviček včetně hlavních hrdinů Kyla, Stana, Cartmana a Kennyho. Při hraní budete slýchávat vtipné hlášky ze seriálu. Nové stoly obsahují spoustu mini her a interaktivních prvků. První stůl je věnovaný South Parku jako celku, kdežto druhý je věnovaný převážně jedné postavičce, a to Buttersovi. Hru si můžete koupit za 86 Kč.

South Park Pinball 1

South Park™: Pinball
South Park™: Pinball

Retry

V květnu jsme vám psali o připravované hře známé společnosti Rovio, která je postavena na klasickém, oblíbeném a docela frustrujícím principu ala Flappy Bird. Tato hra byla původně dostupná pouze pro některé světové trhy. Konkrétně se jednalo o Polsko, Finsko a Kanadu. Exkluzivitě nyní odzvonilo a vy si tak návykovou hru Retry můžete stáhnout z Google Play. Ve hře budete létat s malým letadýlkem, vyhýbat se překážkám a plnit mise. Princip misí spočívá v doletění z bodu A do bodu B. Po cestě k cíli vás čeká několik mezistanic, u kterých si můžete svůj postup uložit. Abyste mohli tyto checkpointy využívat, musíte buďto zaplatit herní měnou, nebo zhlédnout reklamu.

Retry 1

8ec20a1042f4be45bf08c29725248c29?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 187

Pařba na víkend - tipy na Android hry 187

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)