Pařba na víkend – tipy na Android hry 184 – Multiplayerová senzace, závodění a populární koza

Beach Buggy Racing 1

Jako první vás dnes čeká skvělá logicko-fyzikální hra Unmechanical. Následovat bude nejnovější přírůstek do závodní série Asphalt od Gameloftu – Asphalt Overdrive. Ve třetí hře si vyzkoušíte, jaké je to být kozou ve hře Goat Simulator. Předposlední hrou je akční multiplayerová bojovka s velmi vtipným bojovým systémem – Bomb Squad. Na závěr vás čeká pokračování populární motokárové hry Beach Buggy Racing. To vše ve dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry.

Unmechanical

Unmechanical je skvělá logicko-fyzikální hra, ve které si zahrajete za roztomilého robota uvězněného kdesi pod zemí. Jeho úkolem je dostat se zpátky na povrch, kde ho čekají jeho robotičtí přátelé. Váš robot k sobě dokáže přichytávat okolní předměty, což musí využívat k řešení logických situací a dalších hádanek. Hra nabídne velmi zajímavé grafické zpracování a chytlavou hudbu. V nastavení si můžete zvolit, zda budete vašeho robota ovládat s využitím gest, nebo virtuálním joystickem. Unmechanical nabídne přes 30 levelů, takže vás čeká docela dlouhá herní doba.

unmechanical 1 android hry

Unmechanical
Unmechanical

Asphalt Overdrive

Hra Asphalt Overdrive sice patří mezi závodní hry, vzhledem k jejímu žánru ovšem nečekejte klasické ovládání auta ať už šipkami či gyroskopem. Vaše žihadla budete ovládat tažením prstu do levé a pravé strany. V každém levelu se budou nacházet 3 pásma, jež můžete používat při vyhýbání se překážkám (policejním složkám). Hru lze hrát pouze v režimu na výšku. Jedná se o freemium titul, takže očekávejte mnoho možností, jak si vylepšit vaši “káru”. V Asphalt Overdrive se setkáte s několika herními módy, v nichž budete například ujíždět policistům, najíždět na skokánky nebo ničit vše, co se vám postaví do cesty. Za všechny vaše nárazy do okolích aut, skoky, či dokonalé úhyby před překážkami, budete patřičně oceněni. Za získané herní peníze si můžete vylepšit vlastnosti vašeho auta.

Asphalt Overdrive 1 android hry

Asphalt Overdrive
Asphalt Overdrive

Goat Simulator

Jedna z nejvtipnějších her poslední doby – Goat Simulator – je nyní dostupná i ve verzi pro Android. Kozí simulátor byl původně vydán na steamu, a to 1. dubna. Prodej této hry byl natolik úspěšný, že se vývojáři rozhodli vytvořit také Android portaci. Co v této hře budete vlastně dělat? V podstatě si pouze vyzkoušíte, jaké je to být kozou. Hra obsahuje stovky bugů (herních chyb), které vývojáři záměrně neodstranili, aby umocnili herní zážitek. S vaší kozou se můžete potulovat po městě, narážet do lidí, aut a zkoušet, co všechno vaše koza (a okolí) vydrží. Hra je opravdu více než směšná, a proto ji neváhejte vyzkoušet.

Goat Simulator 1

Bomb Squad

Bomb Squad, jak už název napovídá, je skutečně bomba! Jedná se o akční bojovou hru s multiplayerem. Ve hře budete ovládat panáčka, který dokáže boxovat, skákat, zvedat předměty a házet bomby. To vše vám musí stačit k tomu, abyste zlikvidovali vaše protivníky. Hra obsahuje několik herních módů, jako například Free-for-All, kooperaci nebo týmový souboj o vlajku. Na první pohled vás u hry zaujme její engine. Nepřátelé po zasažení bombou odlétávají pryč, vypadávají z mapy apod. Ve hře se setkáte s několika typy výbušnin. Jedná se například o bomby, které se na protivníka přilepí nebo jej zmrazí. Jde o opravdu velmi zábavnou hru, a pokud nám nevěříte, podívejte se na její trailer (níže).

BombSquad Trailer

BombSquad Trailer

Bomb Squad 1

BombSquad
BombSquad

Beach Buggy Racing

Je pokračování úspěšné motokárové hry Beach Buggy Blitz. Nejznatelnější změnou v porovnání s prvním dílem je grafické zpracování. To povýšilo na zcela novou, na poměry mobilních telefonů, velmi chvályhodnou úroveň. V Beach Buggy Racing budete postupně závodit v 8 rozmanitých kampaních čítajících 6 levelů. Na konci každé kampaně váš čeká závod s “bossem”. V podstatě se jedná o klasického závodníka, ovšem s malinko lepším skillem. Hra je postavena na modelu freemium a odehrání každého kola vás bude stát jeden herní peníz. Tato herní měna se sama obnovuje ve 2minutových intervalech. Kromě freemium modelu hře nelze co vytknout. Závodění je velmi zábavné, hra je dobře ovladatelná a nabízí mnoho herních prvků k odemknutí.

Beach Buggy Racing 1

Beach Buggy Racing
Beach Buggy Racing

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 184

Pařba na víkend - tipy na Android hry 184

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)