Pařba na víkend – tipy na Android hry 183 – Anomaly Defenders, BMX, Labyrint a další

anomaly defenders

Jako první nás dnes čeká další díl graficky oslnivé tower defense hry Anomaly Defenders. Následovat budou skvěle ovladatelná BMX kola ve hře TouchGrind BMX. Třetí hra byla vytvořena na motivy filmu Labyrint: Útěk. Jedná se o endless run Maze Runner. Předposledním tipem na víkend je nový díl populární sportovní hry FIFA s přídomkem Ultimate Team. Na závěr si vyzkoušíme akrobatické létání ve hře Red Bull Air Race The Game. To vše ve dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry.

Anomaly Defenders

Anomaly Defenders se od svých předchozích dílů liší zcela zásadním způsobem. Ve všech starších dílech jste měli možnost hrát za lidskou rasu, se kterou jste museli potlačit mimozemskou invazi. Žánrově se jednalo o tower-offense hry, tedy opak klasických tower-defense, kde stavíte věže a bráníte se přicházejícím vlnám nepřátel. V novém díle si ovšem vyzkoušíte, jaké je to hrát za mimozemšťany, tedy formu tower-defense. Postupem hraní si budete moct vyzkoušet až 8 věží, kterým budou přibývat nové schopnosti. Hra nabízí naprosto vynikající grafické zpracování doplněné o skvělý soundtrack. Anomaly Defenders je jedna z her, kde vám utracených 100 Kč prostě nebude líto.

anomaly defenders 1 android hry

Anomaly Defenders
Anomaly Defenders

Touchgrind BMX

Jedná se o skvělou a hlavně dobře ovladatelnou BMX hru. Vaše kolo budete ovládat prostřednictvím dvou prstů (výběr je na vás). Nám se nejvíce osvědčil palec a ukazováček. Jeden z prstů přiložíte na řídítka, druhý na zadní část kola a můžete vyrazit. Vašimi prsty můžete provádět nejrůznější triky, jako například backflip, frontflip, otáčení kola v rámci 360 stupňů apod. Abyste získali nejlepší možné skóre, musíte vaše triky kombinovat, čímž zvyšujete “násobič”. Každý z levelů nabídne větší množství výzev, po jejichž splnění se vám odemkne další hratelný level. Postupným nácvikem triků získáte v ovládání vašeho kola ten správný grif a hru si začnete náramně užívat.

Touchgrind BMX 1 android hry

Touchgrind BMX
Touchgrind BMX

Maze Runner

Mazer Runner je endless run hra na motivy filmu Labyrint: Útěk (údajně velmi kvalitní podívaná, která v současné době běží v kinech). V této hře budete ovládat vašeho běžce a probíhat s ním kamenným bludištěm. Toto bludiště se různě mění a lze se v něm setkat se spoustou nástrah a překážek. Probíhání bludiště je ovšem jedinou možností, jak se z něj dostat pryč. Aby se vám otevřely další kola, musíte v každé sekci bludiště posbírat všechny artefakty. Hra se ovládá tažením prstu do levé/pravé strany, vzhůru pro skok a dolů pro sklouznutí. Rychlým klikáním na displej aktivujete sprint, který vám často může zachránit život. Při průběhu bludištěm máte pouze omezený čas na průzkum. Po uplynutí času se totiž samo zavírá.

The Maze Runner 1

The Maze Runner
The Maze Runner

Fifa 15 Ultimate Team

Není to tak často, co na operačním systému Android vidíme novou fotbalovou hru. Proto jsme velmi rádi, že jsme se dočkali pokračování úspěšné fotbalové hry společnosti EA – Fifa 15 s přídomkem Ultimate Team. Nová FIFA nabídne skvělou grafiku, animace, spoustu nových módů (turnaje, ligy, rychlé zápasy, simulace zápasů) a samozřejmě zase o něco lepší hratelnost. Celková velikost hry čítá 1,3 GB, což je jasná známka toho, že to EA se svojí novinkou myslí vážně. Pokud vás zajímá, jak nová FIFA vypadá v praxi, neváhejte kouknout na video pod článkem.

Fifa 15 Ultimate Team 1

ac95d114f0cebe2f29b4ce4fcd688498?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Red Bull Air Race The Game

Poslední hrou dnešní Pařby je letecká hra společnosti Red Bull. Vyzkoušíte si v ní akrobatické létání v různých světových lokacích. Hra nabízí několik hratelných módů, které prověří vaši leteckou zdatnost. Red Bull Air Race se ovládá tažením prstu do stran a tlačítkem pro akceleraci. Nenabídne tedy zcela volný prostorový pohyb, jak byste si mohli na první pohled myslet. Nicméně i tak se jedná o vcelku zábavnou záležitost. Postupem hraní si můžete dokupovat nová letadla (opravovat stávající), vylepšovat jejich vzhled a vlastnosti.

Red Bull Air Race The Game 1

Red Bull Air Race The Game
Red Bull Air Race The Game

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 183

Pařba na víkend – tipy na Android hry 183

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)