Pařba na víkend – tipy na Android hry 180 – pokračování Oscura, noví Angry Birds a další

back to bad hlavni

Dnešní díl seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry nabídne pětici velmi povedených her. Jako první to bude skvělá logická hra Back To Bad, která vznikla na základě kampaně KickStarter. Následovat bude postřehová endless run hra Alone, v níž budete s vesmírnou lodí uhýbat překážkám. Třetím tipem je hororová Indie hra Five Nights at Freddy’s, ve které budete v roli nočního hlídače pizzerie bojovat o svůj život. Předposlední hrou je úspěšné pokračování plošinovky Oscura a na závěr si ukážeme, jak vypadají noví Angry Birds Stella.

Back To Bed

Tato logická hra vznikla na základě úspěšné KickStarter kampaně. Budete se starat o to, aby jeden náměsíčný pán došel vždy zpátky do své postele. To zajistíte správným rozmisťováním jablíček společně s využitím vašeho logického myšlení. Jablíčka můžete libovolně sbírat/pokládat a tím určovat cestu hlavního hrdiny. Čekají vás různé logické hádanky v podobě průchozích portálů, změn perspektivy a mnohé další. Back To Bed je bezesporu jedna z nejlepších logických her poslední doby, proto pokud si na tento typ her potrpíte, neváhejte si ji zakoupit.

back to bed 1 android hry

Alone

Je skvělý endless run, ve kterém budete vesmírnou lodí prolétávat nebezpečně úzkými prostory a vyhýbat se nejrůznějším překážkám. Do cesty vám budou náhodně přilétávat meteority, komety a další úlomky z kosmu. Vaše vesmírná loď disponuje schopností automatické regenerace, díky které se i po několika menších střetech udržíte naživu. Nesmíte si ovšem myslet, že jste nesmrtelní. Hra nabízí několik úrovní obtížnosti, jež můžete otvírat nahráním požadovaného skóre. Při hraní vás doprovází rytmický soundtrack vzbuzující tu správnou atmosféru. Alone je velmi povedená návykovka, kterou zkrátka musíte mít.

alone 1

Five Nights at Freddy’s

Hlavní hrdina této hororové hry si chtěl přes prázdniny něco málo vydělat, a proto přijal práci nočního hlídače pizzerie Freddy’s. V této restauraci jsou uschováni mile vypadající roboti, kteří během běžného pracovního dne baví děti. Kdo by to byl řekl, že přes noc tito roboti ožívají a snaží se zabít všechno živé, tedy vás. Vaším úkolem je přežít několik nocí (podle názvu hry zřejmě 5). Ve hře se nacházíte ve vlastní kanceláři, odkud prostřednictvím kamer monitorujete prostřední pizzerie. Ve chvíli, kdy z úschovny robotů některý unikne, začíná hra o váš život. Každou noc můžete využít omezené množství energie k zavírání dveří a rozsvěcování světel, které vás může udržet při životě.

Five Nights at Freddy's 1

Five Nights at Freddy's
Five Nights at Freddy's

Oscura: Second Shadow

Jedná se o pokračování úspěšné plošinové hry. V této hře budete ovládat škaredou příšerku, která je schopna využívat speciální sílu, a to zpomalit kolem sebe čas. Zpomalení času budete využívat ke zdolávání překážek a také ke snadnějšímu uhýbání protivníkům. Hra nabízí opravdu vynikající grafické zpracování založené na velmi ponuré atmosféře. Autoři hry v novém díle zapracovali na fyzikálním enginu, proto se dočkáte více okamžiků, kdy si můžete hrát s prostředím, nebo jej využívat ke svému prospěchu. Pokračování Oscury se zkrátka povedlo.

Oscura Second Shadow 1

Oscura: Second Shadow
Oscura: Second Shadow

Angry Birds Stella

Rozzlobení ptáci jsou opět na scéně. V novém díle série Angry Birds vás čeká přes 120 levelů a 6 nových ptáků s unikátními schopnostmi. Při testování jsme došli do druhé kampaně a měli jsme možnost vyzkoušet schopnosti 2 ptáků. Jeden z nich se dokáže odrážet od překážek (+ jej můžete směrovat i ve vzduchu), druhý zase vytvoří vír a začne razit cestu směrem dolů. Pokud se schopnosti ostatních ptáků ponesou ve stejném duchu, jako u prvních dvou, čeká na nás spousta hodin zábavy.

Angry Birds Stella 1

Angry Birds Slingshot Stella
Angry Birds Slingshot Stella

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 180

Pařba na víkend - tipy na Android hry 180

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)