Pařba na víkend – tipy na Android hry 267: rally 2016, horolezec a další…

rally 2016

Týden je fuč a vy si tak máte čas opět zkusit nějakou tu hru, kterou jsme vám v dnešní Pařbě na víkend – tipech na Android hry 267 připravili. Rally 2016 – tedy kvalitní rally simulace bude prvním pánem na holení, pak okusíme vesmírné pláně v našich „roverech“ a dále budeme šplhat do výšin. Na závěr budeme muset procházet nehostinnými dungeony, kde se s námi „párat“ nebudou, jdeme rovnou na to!

Rush Rally 2: rally 2016 jak se patří…

Možná si říkáte, proč neustále používáme výrazu „rally 2016“. To proto, abychom dali najevo, že tuto hru považujeme nejen pro tento rok, ale i obecně za jednu z TOP rally simulací na mobilní platformy obecně.

Čekají na vás šatolinové ráje na 72 tratích v 7 zemích světa. Můžete si upravovat nastavení vašeho vozu, stejně tak ovládání a řízení auta. Hra je jedna z mála, která umožňuje hrát při 60 FPS, což je velmi příjemný fakt – především pro majitele výkonnějších zařízení. Hra je kompatibilní s ovladačem a Android TV, proto by si každý měl přijít na své. Zhruba za stokorunu tak přináší studio Brownmonster rally 2016, které je samozřejmě lehce arkádové, ale přesto zábavné.

Rugged Rovers

V rámci výstavy ve Science Museum v Londýně, si máte možnost zkusit virtuálně vytvořit vozítko, se kterým následně musíte na vesmírných pláních dojet co nejdále. Museum se rozhodlo tento koncept převtělit i do mobilní hry, a tak tu máme hru Rugged Rovers.

Koncept hry je opravdu primitivní kolem staticky postaveného motoru, musíte jedním tahem nakreslit karoserii vozu a následně doufat, že dojede co nejdále. Mohou a nemusí vám pomoci powerupy, ale „odfláknutý“ koncept vozu se pozná již po pár metrech, pokud chcete dojet opravdu daleko, budete muset nad autíčkem chvíli přemýšlet a z chvíle se rázem může stát hodina či dvě. Proto tuto hru zdarma od studia Science Museum, doporučujeme stahovat pouze na vlastní nebezpečí. Je chytlavá a hodně.

Rugged Rovers
Rugged Rovers

Climb! AMiYP Free

Hitovka posledních dní, která oslní nejen svým zajímavým názvem, ale taktéž velmi netradičním herním mechanismem.

V tom budete ovládat jakéhosi horolezce s červenou košilí. S ním se máte za úkol dostat co nejvýše, to vám však bude kazit vaše vlastní neschopnost, jak nastíní i samotné video Pařby. Ovládání je sice intuitivní, ale nebere ohledy na špatné přehmaty a špatné a pozdní reakce, proto vám hra od vývojáře Ivana Alcaide může přijít otravná, ale zábavná. Zkuste jí, případně podpořte samotného vývojáře zakoupením placené verze hry.

Climb! AMiYP
Climb! AMiYP

Redungeon

Je netradiční pojetí již mnohokrát ohrané písničky – pixelart RPG.

Zde se vám při každém spuštění hry náhodně vygeneruje nová úroveň, kterou nebude snadné projít díky nespočtu překážkám, ale i vlastním reakcím. Procházením sbíráte mince, pomocí kterých si následně můžete svého hrdinu vylepšovat – případně kupovat nové, chrabré bojovníky. Hra nabídne i endless mód a svůj starý známý pixelový kabátek, který známe i od ostatních titulů od studia Nitrome. V tomto případě si studio bude hrát s vašimi nervy zadarmo.

Redungeon
Redungeon

Video Pařba na víkend 267

Pařba na víkend – tipy na Android hry 267

Pařba na víkend - tipy na Android hry 267

Pařba na víkend (Android hry)

[gravityform id=“58″ title=“true“ description=“true“]

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Děkujeme za váš feedback!

O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)